Змагання з армреслінгу: масштабний спортивний захід у гуртожитку №8

21 квітня 2024 року

 «Переможе не той, хто сильніший, а той, хто готовий йти до кінця.»

   У сучасному житті спорт відіграє значну роль у формуванні здорового способу життя та підтримки активної громадянської позиції. Спортивні івенти не тільки сприяють фізичному розвитку, а й об'єднують людей, створюючи сприятливу атмосферу для комунікації та приємного проведення вашого вільного часу. Одним з таких заходів стало змагання з армреслінгу, що відбулося 17 квітня 2024 року в гуртожитку №8 Національного університету біоресурсів і природокористування України.

   Ця подія вразила не лише чисельністю учасників (понад 40 учасників), але й ентузіазмом та енергією, яку вони несли на ринг. Хлопці та дівчата різних курсів та вагових категорій змагалися за звання найсильнішого армреслера гуртожитку. Не було значення, чи були вони досвідченими спортсменами чи тільки початківцями - головне було бажання випробувати себе, отримати неймовірні емоції від участі у цьому заході та деякі приємні подарунки за призові місця.

   Команда студентської ради та культмас готувалися до змагань протягом декількох тижнів. Підготовка включала в себе вибір спортивного майданчика, підготовку необхідного обладнання та залучення студентів, було розроблено правила змагань, які забезпечували безпеку учасників та об'єктивність суддівства. Також спеціально для цього івенту був розроблений новий дизайн грамот з відомою символікою гуртожитку №8.

   Окрім самого змагання, учасники мали можливість обмінятися досвідом та порадами з іншими учасниками. Це сприяло підвищенню спортивного рівня та створило додаткові можливості для спілкування та знайомств.

   Окремо хочемо подякувати деканату агробіологічного факультету за фінансову та фізичну допомогу у організації цього змагання, а саме Заступнику декана Олександру Гаврилюку. Також дякуємо завідуючому гуртожитку Олександру Радченку за фізичну допомогу в організації армреслінгу. Не залишаться без уваги і головні ініціатори цього заходу – виконуючий обов’язки голови студентської ради Олексій Бережний та завідуючий спортивної зали гуртожитку Ян Ярошенко.

Такі заходи не лише сприяють здоровому способу життя та популяризації спорту серед молоді, а й сприяють формуванню дружніх відносин та командного духу. Надзвичайно важливо підтримувати та організовувати подібні ініціативи у гуртожитках, щоб забезпечити максимальну активність та позитивну атмосферу серед мешканців.


Команда студентської ради 8 гуртожитку

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook