Навчальна екскурсія професора Андрія Мартина студентам-землевпорядникам: занурення в історію і сучасність Києва

20 квітня 2024 року
  Відкриття історичних і сучасних таємниць Києва стало ключем до нового рівня професійної підготовки студентів на факультеті землевпорядкування НУБіП України. Вже традиційно, у супроводі знавця історії землеустрою, професора Андрія Мартина та його колег доцентів Олександра Чумаченка і Людмили Кольоси здобувачі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій отримують можливість зануритися в неповторну атмосферу столиці і пізнати такі факти, які виходять далеко за межі класичного університетського навчання.

  Від Золотоворітського скверу до фундаменту Десятинної церкви, майбутні землевпорядники досліджували кожну вулицю та пам'ятку, занурюючись у цікаві таємниці земельної власності і планування міських територій. Студенти не лише ознайомилися з історією розвитку Києва, а й розглянули важливі питання, пов'язані з впливом різних факторів на формування земельних відносин та обмежень у землекористуванні.

 

  Під час екскурсії вони отримали відповіді на численні професійні запитання, що стосувалися не лише сучасних практик землеустрою, але й історичних стратегій і підходів, що використовувалися в минулому. Від розподілу землі за часів гетьмана Богдана Хмельницького до сучасних методів геодезичного моніторингу, студенти вивчили широкий спектр питань, що стосуються їхньої майбутньої професійної діяльності.
  Глибоке пізнання Києва не тільки розширило знання студентів, але й збагатило їхнє розуміння важливості та значення професії землевпорядника. Ця екскурсія виявилася важливим кроком у формуванні майбутніх фахівців та сприяла поглибленню їхнього інтересу до сфери землевпорядкування.

  Найголовніше в таких екскурсіях – це можливість відчути глибокий історичний контекст землеустрою, зрозуміти його історію та важливість для суспільства. І саме такі навчальні заходи, сповнені пізнавальних відкриттів, формують в студентів не лише професійні навички, але й глибоку повагу до своєї майбутньої професії землевпорядника.

Людмила Гунько,
доцент кафедри землевпорядного проектування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook