Науково-педагогічні працівники ННІ ЛіСПГ долучилися до розробки Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

19 квітня 2024 року
  14.03.2024 р. відбулося Засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, на якому були присутні представники від НУБіП України завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Юрій Марчук та директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва Олександр Бала.

  На порядку денному Комітету розглядався Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ефективного управління лісами на основі ведення лісового господарства на принципах наближеного до природи лісівництва, адаптованого до кліматичних змін, збереження біорізноманіття в лісах (реєстр № 9516 від 20.07.2023), внесений народним депутатом України Олександром Матусевичем та іншими народними депутатами України.

  Цій події передувало проведення Всеукраїнського круглого столу «Оцінка впливу на довкілля – екологічний контроль чи "тормоз" в лісовому господарстві», який був проведений 02 лютого 2024 р., ініціаторами якого були ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України та Товариство лісівників України.

  На засіданні було висловлено багато думок щодо запропонованих змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», особливу увагу було приділено обмеженню площ суцільних санітарних рубок, що підлягають процедурі оцінки впливу на довкілля. За рузультатами обговорення було прийнято узгоджену редакцію Проєкту Закону.

 

Олександр БАЛА,
директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва

Юрій МАРЧУК,
завідувач кафедри ботаніки,
дендрології та лісової селекції

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook