Співпраця компанії «Агрейн» із НУБіП: Впровадження систем точного землеробства

13 квітня 2024 року

  Сучасне сільське господарство вимагає використання передових технологій для забезпечення ефективності та стійкості виробництва. У цьому контексті співпраця між вищими навчальними закладами та компаніями, що працюють у галузі аграрних технологій, має велике значення. Однією з таких успішних співпраць є партнерство між компанією "Агрейн" та Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП).


  Компанія "Агрейн" є провідним агровиробником та іноваторомо агротехнологій. Впроваджені неї технології спрямовані на підвищення продуктивності та стійкості сільськогосподарських культур за допомогою систем точного землеробства. У співпраці з НУБіП, компанія "Агрейн" демонструє свій зобов'язаний підхід до розвитку сільського господарства та підтримки освітніх закладів.


  Мустіпан Олександр, керівник відділу діджиталізації компанії "Агрейн", активно допомагає у впровадженні систем точного землеробства на дослідних полях університету. Його професійний підхід та експертні знання в сфері цифрових технологій сприяють успішному розвитку співпраці та досягненню поставлених цілей.


  Один з ключових етапів співпраці – впровадження систем точного землеробства на дослідних полях університету. Завдяки цьому співробітництву, студенти та викладачі отримують можливість вивчати та застосовувати передові технології в реальних умовах. Обладнання для моніторингу техніки на дослідних полях тепер інтегроване з системою Cropwise Operations, що дозволяє оперативно контролювати та аналізувати виконану роботу онлайн.


  Ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко висловив високу оцінку можливостей системи Cropwise та виразив задоволення від співпраці з компанією "Агрейн". Його позитивне ставлення підкреслює важливість і успішність цієї співпраці для подальшого розвитку сільського господарства України. 

   Співпраця між компанією "Агрейн" та НУБіП – це яскравий приклад того, як партнерство між приватним сектором та вищою освітою може бути взаємовигідним.

 

Віталій Коваленко,
в.о. декана агробіологічного факультету

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook