І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» 2023-2024 навчального року

9 квітня 2024 року
  03 квітня 2024 року на кафедрі фізичного виховання був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» 2023-2024 навчального року. Участь у ній взяли 17 студентів 1-4 курсів спеціальності «Фізична культура і спорт» гуманітарно-педагогічного факультету.
  Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої активності студентів, а також збудження їхнього інтересу до науково-дослідницької роботи у галузі спорту та засвоєння ними інноваційних технологій для подальшого професійного зростання. Цього року усі науково-педагогічні працівники кафедри керували написанням студентських робіт упродовж першого семестру.
  Захід відкрив Головний суддя доктор філософії доцент кафедри фізичного виховання Віталій МИРОШНІЧЕНКО. Він наголосив учасникам про вимоги до наукових робіт та пояснив критерії оцінювання.
  Далі учасників привітав гарант освітньої програми 017 «Фізична культура і спорт», доцент кафедри фізичного виховання Сава БРИНЗАК наголосив на важливості наукової роботи в тренерській діяльності, більш детально зупинився на професійних якостях і особливості роботи тренера.
  Учасники показали якісно продуктивну роботу та максимально відповідально поставилися до свого виступу.
  У запеклій боротьбі за призові місця відповідно до результатів було визначено переможців. Переможцем став студент 3-го курсу Андрій АВРАМЕНКО (науковий керівник - доктор філософії, доцент кафедри фізичного виховання Віталій МИРОШНІЧЕНКО), друге місце посів студент 3-го курсу Микита КРУПКО (науковий керівник - кандидат наук з фізичного виховання, доцент кафедри фізичного виховання Сава БРИНЗАК). Третє місце посіла студентка 1-го курсу Альона ПЕТРЕНКО (науковий керівник - старший викладач кафедри фізичного виховання Олена ОТРОШКО).
 
  Відповідно до рішення оргкомітету, призери будуть представляти НУБіП у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 017 "Фізична культура і спорт". Вітаємо переможців та учасників і бажаємо їм успіхів, натхнення та нових наукових досягнень.
 
Віталій МИРОШНІЧЕНКО,

доцент кафедри фізичного виховання 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook