Збірна НУБіП України з перетягування канату виборола срібну нагороду у XIХ Універсіаді міста Києва

8 квітня 2024 року
  07 квітня 2024 року у спортивному комплексі Державного торговельно-економічного університету відбулася XIХ Універсіада міста Києва з перетягування канату. Чоловіча збірна НУБіП України виступила у ваговій категорії 720 кг.
  Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату, Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Результати змагань серед студентських команд закладів вищої освіти м. Києва враховувалися у заліку Чемпіонату України з перетягування канату серед дорослих в приміщенні.
  Участь в змаганнях взяли 14 чоловічих команд, із них 6 закладів вищої освіти: Державний торговельно-економічний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київський національний університет будівництва і архітектури, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Київський інститут національної гвардії України, Національний університет фізичного виховання і спорту України. На змаганнях був присутній проректор з науково-педагогічної діяльності та розвитку Сергій Кваша.

Серед студентів збірна НУБіП України посіла друге місце. Першим став ДТЕУ, далі відповідно зайнятим місцям КНУБА, ДУІКТ, КІНГУ, НУФСУ. Виборовши срібні нагороди в Універсіаді м. Києва, нашим хлопцям зарахували результат у чемпіонаті України серед дорослих. Отже, в остаточному заліку чемпіонату України збірна НУБіП України посіла восьме місце.
  Під час змагань вирували неймовірні емоції, команди отримали незабутні враження і досвід.
  Склад збірної команди НУБіП України:
  1. Арсен Герасименко (ф-т захисту рослин біотехнологій та екології);
  2. Олександр Шевцов (ННІ ЕАЕ);
  3. Владислав Трохименко, Олександр Левчук, Дмитро Засуха, Андрій Бєлан, Богдан Горовий (механіко-технологічний ф-т);
  4. Олександр Ганніч, Арсен Продан, Микита Севастьянов (агробіологічний ф-т);
  5. Валентин Бондаренко (ф-т ветеринарної медицини);
  6. ОлександрБогушевський (ф-т тваринництва і водних біоресурсів);
  7. Тренер Буток Олена Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання.

Вітаємо нашу збірну команду зі срібними нагородами та бажаємо сил та наснаги для подальших перемог!