Шляхом служіння та патріотизму: вітання з Днем Збройних Сил у НУБіП України

8 грудня 2023 року
  6 грудня – день, наповнений гордістю та вдячністю перед тими, хто героїчно тримає оборону нашої Батьківщини 3579 днів, – Збройними Силами України! В Національному університеті біоресурсів і природокористування України віддали шану тим, хто гартує нові когорти офіцерів Української Армії – кафедрі військової підготовки Університету.

 
  За дорученням ректора Університету Станіслава Ніколаєнка з урочистими вітаннями до офіцерів та курсантів звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша. Він виразив глибоку повагу та підтримку всьому колективу, подякував за вірність українському народові.
 
  Начальник кафедри військової підготовки Валерій Шевчук, разом із Сергієм Квашою, вручили подяки та цінні подарунки викладачам, співробітникам та курсантам кафедри за їхню високу відданість та професійні досягнення, а музичне вітання, що пролунало від кафедри культурології створило особливий піднесений настрій.
 
  Після урочистих вітань проректор Сергій Кваша і директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Сергій Михнюк спільно провели захоплюючий інтелектуальний конкурс для курсантів. Завдання включали розв'язання головоломки "Судоку", вимірювання "Швидкості рахування" та інші задачі на логіку та загальну академічну ерудицію. Курсанти були розподілені на п'ять команд: "Енеї", "Мавки лісові", "Тараси Бульби", "Федьки-халамидники" та "Мини Мазайли". Змагання пройшли жваво, а команда "Енеї" визнана переможцем. Курсанти команди "Тараси Бульби" посіли друге місце, а курсантки команди "Мавки лісові" стали гідними володарками третього місця.
 
  Солодкі подарунки для переможців та учасників підготував профком студентів та аспірантів НУБіП України. Заступник голови профкому Микола Булачок, проректор Сергій Кваша та директор ННЦ ВР і СР Сергій Михнюк вручили нагороди та подякували курсантам за енергійну участь у конкурсі.
 
  Урочистий день виявився не лише важливим відзначенням Дня Збройних Сил, але й днем єднання, взаєморозуміння та розвитку патріотичного духу серед університетської спільноти.
 

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

 
 
Дарина Атякшева,
фахівець відділу виховної роботи

 та студентських справ 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook