ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України»: Чергова зустріч з стейкхолдерами

11 листопада 2023 року
  У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» розуміють, що одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця зі стейкхолдерами – колом осіб, які є зацікавленими у майбутніх випускниках. До цієї групи перш за все відносяться численні роботодавці, фахівці-професіонали, які добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу фахової передвищої освіти за певною спеціальністю, викладачі закладу фахової передвищої освіти за цією спеціальністю, а також самі здобувачі та їхні батьки.

  На технологічному відділенні коледжу відбулася чергова зустріч членів робочої групи зі спеціальності 201 «Агрономія» у складі Ірини Башти, Василя Гагалюка, Петра Коропецького, а також студентів спеціальності 201 Агрономія зі стейкхолдером – директором товариства «Благовіст» с. Велика Березовиця Тернопільського району Володимиром Козяром. Це господарство спеціалізується по вирощуванні квітів і декоративних рослин.
  Учасники зібрання обмінялися думками, вислухали рекомендації та побажання стейкхолдера та студентів до діючої освітньо-професійної програми «Агрономія».
 
  У обговоренні також взяли участь завідувач технологічного відділення Роман Андрусик, викладачі та студенти відповідної спеціальності.
  Згодом розмова продовжилась в кабінеті директора коледжу Бориса Павлюка. В ній також взяли участь Роман Андрусик та Ігор Дудяк, завідувач навчально-виробничої практики.  Зустріч була досить продуктивною та пройшла в діловій, теплій атмосфері.
 
 
Роман АНДРУСИК,

завідувач технологічним відділенням 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook