Студенти-першокурсники успішно опановують фах лікаря ветеринарної медицини

23 жовтня 2023 року

Лікар не анатом не тільки не корисний, але й шкідливий
(Є. Й. Мухін, 1815 р.)

  Ці слова видатного українця, батька Вітчизняної медицини, нейрохірургії, ортопедії і багатьох інших напрямків медицини, вчителя не перевершеного хірурга Миколи Івановича Пирогова – Єфрема Йосиповича Мухіна, як найкраще говорять про необхідність для лікаря знань з анатомії. А ці знання можна отримати лише очно, під час роботи з відповідним анатомічним матеріалом.

  14 серпня 2023 р., дякуючи нашим захисникам, ми розпочали в очному форматі новий 2023-2024 навчальний рік. Все почалося традиційно з посвячення абітурієнтів у студенти, на жаль, не в таких масштабах, як це відбувалося до війни.

  А далі студенти І курсу факультету ветеринарної медицини активно приступили до очного набуття знань з першої базової дисципліни у підготовці лікаря – АНАТОМІЇ ТВАРИН! Все наживо, і все на анатомічних препаратах.

   16 серпня 2023 р. Заняття з анатомії тварин веде доцент Олексій Мельник

   17 серпня 2023 р. Заняття з анатомії тварин веде доцент Роман Бокотько

   21 серпня 2023 р. Заняття з анатомії тварин в анатомічному музеї

   22 серпня 2023 р. Своїми знаннями із студентами ділиться доцент Микола Стегней

   28 серпня 2023 р. Лабораторне заняття з остеології тварин

  1 вересня 2023 р., на жаль, це був вже 555-й день війни, але ми продовжували працювати в очному форматі на нашому освітньому фронті!!!

  Колоквіум з анатомії тварин приймають завідувач кафедри, професор Олег Мельник та доцент Роман Бокотько.

  07 вересня 2023 р. Розділ з остеології успішно пройдено. А далі першокурсники з великим натхненням приступили до проведення препарувальної роботи.

   15 вересня – 15 жовтня 2023 р. Першокурсники набувають навиків з препарування під керівництвом професорів Олега Мельника і Володимира Костюка та доцентів Миколи Стегнея і Олексія Мельника.

 

   17 жовтня 2023 р. Колоквіум з історії ветеринарної медицини у першокурсників приймає професор Станіслав Рудик.

  Отже, у підготовці лікаря ветеринарної медицини ніщо не може замінити очне навчання! З вище наведеного можна побачити допитливі очі наших студентів, що прагнуть до отримання базових знань для опанування обраної професії. 

  Ми твердо віримо й впевнені у нашій перемозі, з якої почнеться відбудова України і фахівці нашої професії будуть необхідні для забезпечення відродження тваринницької галузі. Бо лікар лікує людину, а ветеринарний лікар оберігає людство!

 

     Ми безмежно вдячні всім тим, хто боронить Україну від лютого ворога і завдяки кому ми можемо працювати, навчати та навчатися.
СЛАВА УКРАЇНІ!


Олег Мельник,
завідувач кафедри анатомії, гістології і
патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook