Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

22 вересня 2023 року
  Всі хочуть, щоб кімната, гуртожиток, територія, парк… були чистими та впорядкованими, але не треба сподіватися на когось. Слід розпочати з самого себе, адже від кожного мешканця залежить чистота, порядок та краса свого дому.

  21 вересня в гуртожитках студентського містечка активно проводили «Чистий четверг». Цей день відзначається як час для прибирання, оновлення гуртожитків та території з метою підтримки чистоти і комфорту для мешканців. Спільне прибирання в гуртожитках віднесене до загальнообов'язкових правил і проводиться нашими студентами регулярно. Всі мешканці гуртожитків прибирають свої кімнати та місця загального користування протягом цього дня: коридори, блоки, кухні, та інші загальні зони. Студенти витирають пил, миють газові плити, вікна, підвіконники, дзеркала, міжкімнатні двері, викидають зайве із кімнат. Допоки на вулиці гарна осіння погода – витрушують особистий мякий інвентар, кімнатні коврики тощо.

  «Чистий четвер» – це не лише про прибирання, але й про зміцнення спільного та командного духу серед мешканців гуртожитку. Під час спільної роботи студенти мають можливість познайомитися один з одним, поспілкуватися не тільки онлайн, як, на жаль, це все частіше стає звичним. Сприяє зміцненню спілкування та співпраці мешканців гуртожитку, оскільки вони працюють разом, щоб зробити місце проживання кращим. Такими заходами ми кожного навчаємо, що не потрібно смітити і чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

  Після першого місяця проживання до такого спільного прибирання гуртожитку та території долучилися також студенти першого курсу. Вони згуртовано взяли віники і ганчірки, завзято прибирали у кімнатах, блоках та надворі. На території гуртожитків загрібали опале листя та гілки.

 

 

  Дружня та спільна праця сприяє вихованню в студентів відповідальності та охайності. Вони навчаються брати на себе обов'язки і дотримуватися правил громадського порядку – це важливі навички, які студенти зможуть застосувати не лише у гуртожитку, але й у майбутньому житті.

 

 

 

  «Чистий четвер» – це день, коли гуртожиток оживає новими кольорами та свіжістю. Після прибирання мешканці можуть насолодитися чистотою, комфортом у своїх кімнатах та місцях загального користування. Кожен відчуває себе частиною спільноти, яка прагне до гармонії та порядку. Отже, «чистий четвер» в гуртожитку – це не просто проведення робіт по прибиранню, але й практика співпраці, залучення всіх мешканців і створення комфортного середовища для всіх.

  Чистота – це не тільки запорука здоров’я, це ще й прояв моральності людини. Неправий той, хто думає, що прибирати це не його обов’язок. Кожна вихована людина має дбати про добробут та чистоту свого дому та його території.


Мирослава Терлецька, Валерія Тарасенко,
фахівчині студентського містечка

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook