На факультеті ветеринарної медицини відбувся Ярмарок професій

15 вересня 2023 року
ФВМ НУБіП України
  13 вересня 2023 р. за сприяння відділу з працевлаштування випускників і видачі документів про вищу освіту на факультеті ветеринарної медицини відбулась «Ярмарка професій».

  На зустріч із студентами факультету завітали представники ПрАТ «МХП»: керівник відділу професійного навчання Олена Азєєва та фахівець з професійного навчання Марина Шептицька.

  З вітальним словом до учасників звернулась начальниця відділу з працевлаштування випускників і видачі документів про вищу освіту Лідія Галайдюк, яка наголосила на актуальності проведення таких заходів, оскільки це сприяє налагодженню тісних зв’язків із роботодавцями, які готові взяти у свою команду молодих, цілеспрямованих, мотивованих фахівців.

  Фахівець з професійного навчання ПрАт «МХП» Марина Шептицька у своєму виступі представила структуру ПраТ «МХП», зупинилась на основних напрямках діяльності підприємства.

  Керівник відділу професійного навчання ПрАТ «МХП» Олена Азєєва у своєму виступі акцентувала увагу здобувачів на основних напрямках співпраці підприємства із закладами вищої освіти. Вона відмітила, що лише мотивований здобувач здатний досягти певного рівня свого професійного та кар’єрного росту.

  Окремо Олена Азєєва зупинилась на гарантіях, які надає ПрАТ «МХП» здобувачам, які виявили бажання проходити виробничі стажування на підприємстві, зокрема орієнтованій заробітній платі, соціальному пакеті та ін.

  У подальшому зустріч перейшла в тісний, не вимушений діалог між студентами та Оленою Азєєвою, яка надала змістовні, аргументовані та мотивовані відповіді на їх запитання.

 

  На завершення зустрічі гостями була проведена вікторина та вручено пам’ятні подарунки переможцям.

 

   Учасники зустрічі щиро подякували Олені Азєєвій та Марині Шептицькій за таку цікаву, інформативну та конструктивну зустріч.

Юрій Жук,
заступник декана факультету ветеринарної медицини

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook