Шахові партії в ботанічному саду

12 вересня 2023 року

  Кожного року в нашому університеті для студентів першого курсу організовується свято спортивного азарту. Не виключенням є перевірка спортивного азарту, граючи в шахи. Цьогоріч спортивним клубом «Шаховий король НУБіП України» та ННЦ виховної роботи і соціального розвитку проведено шаховий фестиваль.

  У рамках фестивалю проводилися три турніри протягом трьох днів. У першому шаховому турнірі команди студентів першого курсу кожного ННІ/факультету університету визначали найсильнішу команду, граючи шахи. Партії проходили з контролем часу 10:00, а турнір згідно з регламентом змагань відбувся за швейцарською системою жеребкування.
  Студенти показати справжнє бажання перемогти, кожна партія була цікавою і суперники проявляли боротьбу за кожний командний пункт для загального заліку команди.

  Перше місце посіла команда факультету інформаційних технологій – перемогли без жодної командної поразки. Команди, які посіли друге та третє місце за результатами турніру, мали у своєму активі рівну кількість пунктів. Проте друге місце виборола команда факультету харчових технологій та управління якістю продукції в АПК, яка за особистим показником випередила команду механіко-технологічного факультету, що здобула бронзу турніру.

  У другий ігровий день проводився турнір з шахів Фролова. Після реєстрації учасників, перед початком ігор майстер-клас з шахів Фролова показав Максим Казаков, який є діючим чемпіоном з цього виду спорту. У цьому турнірі студенти грали індивідуальні партії. Перемогу у зазначеному турнірі здобув студент першого курсу факультету інформаційних технологій Тимофій Свириденко.

  На заключний день фестивалю проведено турнір із бліц-шахів серед науково-педагогічних працівників та співробітників університету. Шахісти зіграли 7 турів за швейцарською системою. Шахові партії були напруженими, де кожен шахіст показав свою підготовку в дебюті і ендшпілі.

  Перемогу в індивідуальному шаховому турнірі беззаперечно здобув Іван Захарчук, провідний фахівець ННЦ виховної роботи і соціального розвитку. Срібло турніру виборов Тарас Лендєл, доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка (ННІ ЕАЕ). Бронзу турніру отримав Віталій Мирошніченко, в. о. доцента кафедри фізичного виховання (ГПФ).

Дякуємо усім шахістам за цікаві шахові партії. Бажаємо мирного неба над головою!

 

Тарас Лендєл,
президент спортивного клубу
«Шаховий король НУБіП України»

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook