Підсумки сезону з пляжних видів спорту 2023 року

5 вересня 2023 року
  Цього року літо для спортсменів НУБіП України виявилося насиченим на змагання. Наші студенти і викладачі взяли участь у чемпіонаті міста Києва і чемпіонаті України з пляжного футболу та Кубку і чемпіонаті України з пляжного волейболу.
  У чемпіонаті міста Києва з пляжного футболу у складі різних команд взяли участь такі студенти: Олег Сіренко, Іван Глуцький, Віктор Головатюк, Артем Федорченко, Євгеній Мельничук, Ігор Малюк, Назар Мануков (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність «Фізична культура і спорт»), Владислав Кулик (агробіологічний ф-т), Данило Кунцевич (ННІ ЕАЕ). Олег Сіренко отримав нагороду «Кращого бомбардира» чемпіонату.
 
 
  Вибороли право змагатися у чемпіонаті України з пляжного футболу Іван Глуцький, Олег Сіренко та Віктор Головатюк. За підсумками змагань Іван Глуцький посів друге місце у чемпіонаті України у складі команди «VIT» м. Київ, Олег Сіренко став четвертим у складі команди «Альтернатива» м. Київ, Віктор Головатюк завершив змагання на сьомому місці у складі команди «Оазис» м. Запоріжжя.
  Окремі члени збірної НУБіП України з волейболу з взяли участь у Чемпіонаті України з пляжного волейболу Антон Васильченко (ф-т конструювання та дизайну), Володимир Хмельов (ф-т інформаційних технологій).
  Асистент кафедри фізичного виховання Андрій Стороженко посів 5 місце у Кубку України з пляжного волейболу і виконав розряд кандидата у майстри спорту з пляжного волейболу.
 
 
 
 
Микола КОСТЕНКО,

завідувач кафедри фізичного виховання 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook