Всеукраїнський молодіжний форум «Про націю»

23 серпня 2023 року
  Сенатом студентської організації НУБіП України 18-19.08.23 р. було організовано і проведено Всеукраїнський молодіжний форум під назвою «Про націю: Молодіжна політика та національна свідомість в органах студентського самоврядування».

  Цей форум, у якому прийняли участь студенти з різних куточків України, став прекрасною нагодою для голів органів студентських самоврядувань українських ЗВО зустрітися, поділитися своїм досвідом та ідеями, налагодити цінні зв'язки з колегами з інших університетів, обговорити актуальні питання, пов'язані з молодіжною політикою та національною свідомістю, а також виявити шляхи їх вирішення.
  Протягом двох днів форуму учасники зосередили свою увагу на різноманітних аспектах сучасної української нації. Під час проведення панельних дискусій, семінарів та інтерактивних майстер-класів, молодь активно обговорювала теми розвитку освіти, наукового потенціалу, молодіжної участі в суспільно-політичному житті тощо.

 

  Понад усе запам'яталася дружня та невимовно творча атмосфера, яка панувала на форумі, а також у памʼяті гостей гарантовано залишаться цікаві екскурсії територією Університету. Враження від спікерів були незабутні – вони ділилися своїм досвідом, мотивуючи розвиватися та вдосконалювати нашу країну, органи студентського самоврядування і кожного особисто.

 

  Форум також дав можливість здобути нові інсайти щодо подолання викликів, з якими стикається сучасна українська молодь. Учасники активно обговорювали можливості забезпечення якісної освіти, розвитку стартапів та підприємницької діяльності, а також питання збереження національної спадщини та культурної ідентичності.

 

  Дякуємо адміністрації НУБіП та кожному, хто долучився до організації форуму, за неймовірну роботу та можливість відчути себе часткою чогось більшого – нашої неймовірної, творчої та обдарованої молоді!


Пресслужба Сенату студентської
організації НУБіП України

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook