Навчальний процес зі студентами 4 курсу розпочато в онлайн форматі

21 серпня 2023 року
Факультет аграрного менеджменту, онлайн

Перший тиждень 2023/24 навчального року для студентів 4 курсу факультету аграрного менеджменту розпочався з 14 серпня 2023 відповідно до наказу ректора в онлайн форматі.

Протягом першого навчального тижня відбулись лекції для студентів ОП "Менеджмент" та "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти українською та англійською мовами.

Дисципліна «Ризик-менеджмент» надає практичні навички з ідентифікації, аналізу та оцінки ризиків, розробки методів ефективного управління ризиками в бізнес-середовищі. Курс вивчає методи оцінювання параметрів ризиків, які характеризують кількісні взаємозв’язки між економічними величинами.

Розпочалась зустріч з того, що лектор, доцент Олена КОВТУН нагадала студентам, де вони можуть знайти загальний опис ОП "Менеджмент" та "Маркетинг" та ознайомила їх з переліком освітніх компонент, що плануються до вивчення під час заключного року навчання на бакалаврському рівні.

  

Також лектором було зазначено у якій формі відбуватимуться лекційні та практичні заняття з курсу "Ризик-менеджмент" та які особливості оновленого інтерфейсу на навчальному порталі НУБіП. Особливу увагу було зосереджено на обговоренні можливостей студентів та врахуванні в навчальному процесі результатів, що студенти вже мають або можуть отримати в результаті участі в різноманістних заходах та освоюючи курси на MOOC платформах Prometheus, Coursera, EdERA тощо.

Засвоєння основних положень курсу «Ризик-менеджмент» відіграє важливу роль у розвитку економічно-управлінського мислення студентів, закладаючи підґрунтя для прийняття економічно виважених рішень щодо проблем, пов'язаних з майбутньою професійною діяльністю.

Згідно з дослідженням AGER 2020 81% думають про старт власного бізнесу, що підтверджують і студенти 4 курсу НУБіП України, які з поміж дисциплін загальноуніверситетського рівня обирають дисципліну "Започаткування власної справи". 14 серпня доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД Альона Тюріна розпочала курс лекцій з обговорення основних понять та засад підприємництва і бізнесу. На практичних заняттях, розпочавши з дослідження власних цінностей, сильних сторін та вмінь, студенти опрацювали методики пошуку та оцінки життєздатності підприємницької ідеї.

 

Олена Ковтун, доцент кафедри

адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook