Приватно-державне партнерство - запорука розвитку сучасної освіти – переконані у Немішаївському фаховому коледжі

19 серпня 2023 року
  16 серпня 2023 року відбулася зустріч адміністрації Немішаївського фахового коледжу з представниками Ради роботодавців відділення «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». До нас завітала Лариса Мітіогло – керівник ДП «ДО "Нива" Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН України».

  Директор Володимир Альохін ознайомив гостей з новими здобутками і напрацюваннями колективу в плані матеріально-технічного забезпечення коледжу, ознайомив з облаштованими укриттями, наявною спортивною базою та ін. Обговорили питання готовності закладу освіти до нового навчального року, проаналізували результативність співпраці приватно-державного партнерства. Розглянули перспективні плани залучення наших студентів до проходження практики на базі підприємства та питання участі роботодавців у оновленні і поліпшенні освітньо-професійних програм підготовки фахівців зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Були внесені конкретні пропозиції щодо поліпшення навчальних планів.

 

 

  Гості дали високу оцінку рівню матеріальної забезпеченості спеціальності і коледжу загалом, поспілкувалися зі студентами щодо майбутнього їх працевлаштування.
  Для розвитку співробітництва в освіті важливим є взаємна зацікавленість закладів освіти та роботодавців у підготовці висококваліфікованих кадрів, чиї знання, уміння й професійні компетенції відповідатимуть вимогам сучасної інноваційної економіки.


Олена Кищук,
практичний психолог

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook