Відбулася зустріч ректора зі студентами-вступниками з фахових коледжів в рамках щорічного тренінгу «Школа першокурсника – 2023»

15 серпня 2023 року
  15 серпня 2023 р. відбулася традиційна зустріч ректора НУБіП України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича зі студентами-вступниками з фахових коледжів в рамках щорічного тренінгу «Школа першокурсника – 2023».
 
  Станіслав Ніколаєнко відкрив захід, привітавши нових студентів і співробітників НУБіП України з початком навчального року. Ректор коротко означив основні завдання, специфіку й особливості освітнього процесу 2023-2024 н.р. Станіслав Миколайович стисло розповів про історію університету, його видатних діячів, випускників. Не залишив поза увагою й ректорат, представивши усіх проректорів та керівників служб університету. Ректор наголосив на тому, що основне завдання студентів – сумлінне навчання, для якого університет створив усі необхідні умови, включаючи безпекові питання.
 
 
  Інформацію про організацію освітнього процесу в університеті у 2023-2024 н. р. доніс студентам начальник навчального відділу Ярослав Рудик: про розклад занять та дзвінків, графік освітнього процесу, роботу наукової бібліотеки та отримання підручників в електронному вигляді, а також про роботу навчально-інформаційного порталу «Еlearn».
 
  Директор студентського містечка НУБіП України Сергій Стецюк у своєму виступі розповів про особливості та правила проживання в гуртожитках університету в умовах воєнного стану та наголосив на необхідності дотримання мешканцями гуртожитків техніки безпеки під час повітряних тривог.
 
  Інформація про графік роботи студентських творчих студій та гуртків, відбір студентів у колективи художньої самодіяльності та інші важливі аспекти культурного життя нашого ЗВО була у виступі Ірини Майданюк, завідувачки кафедри культурології.
 
  Микола Костенко, завідувач кафедри фізичного виховання, поділився інформацією про славне спортивне життя НУБіП України, плани на поточний навчальний рік, графік роботи спортивних секцій і абонементних груп.
 
 
 
  Щодо напрямів діяльності первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету доповів Олексій Мельник, голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів нашого ЗВО.
 
  Виконуюча обов’язки голови Сенату студентської організації Олександра Калініченко у своїй доповіді торкнулася напрямів діяльності органів студентського самоврядування університету та інших аспектів студентського життя.
 
  Валерій Шевчук, начальник кафедри військової підготовки, запросив на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, акцентувавши увагу на престижності професії військового.
 
  Під час проведення зустрічі від студентів надходили запитання на тему поселення ВПО, використання електроприладів у кімнатах студентських гуртожитків та присутності медичних працівників на території закладу освіти. Відповіді надали ректор – Станіслав Ніколаєнко, директор студентського містечка – Сергій Стецюк, начальник підрозділу військової мобілізації та взаємодії із ЗСУ – Геннадій Ржевський.
 

  Загальна атмосфера зустрічі, діловий, врівноважений хід обговорення піднятих питань засвідчив готовність до виконання основних завдань навчального року як керівництвом, так і студентством НУБіП України. Доброго шляху, рідний університете!

 
 
Сергій Михнюк,

директор ННЦ ВР і СР НУБіП України 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook