До нових знань – відбулася посвята у студенти на факультеті ветеринарної медицини

14 серпня 2023 року
   Посвята у студенти – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди: саме в цей час вступник перетворюється на студента. Розпочинається новий, цікавий етап самостійного життя. Це пора відкриття незвіданих перспектив у світі знань.

   Традиційно на факультеті ветеринарної медицини відбулась урочиста лінійка з нагоди прийняття «Присяги першокурсника». Саме сьогодні наша дружня родина поповнюється 271 першокурсником, які стали студентами і сподіваємося не лише поповнять здобутки попередніх поколінь, але й прославлять добре ім’я Університету. Цьогорічна вступна компанія була нелегкою для всіх випускників та їх батьків, і довелося докласти багато енергії і сил, щоб дійти до омріяної мети – стати студентом факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

 

 

   Відкрив свято декан факультету, доктор біологічних наук, професор, академік НААН, заслужений діяч науки та техніки України Микола Цвіліховський, який привітав першокурсників, їх батьків, науково-педагогічний колектив факультету і всіх присутніх з цим святом.

   У вітальному слові декан наголосив, що основне завдання факультету – забезпечити якісну освіту у підготовці високопрофесійного, конкурентоспроможного фахівця в галузі «Ветеринарної медицини». Щоб досягти вершини своєї професійності, студентам слід запастися терпінням, старанністю, бути всебічно розвиненими, формувати у собі особистість, гідну громадянина своєї країни. Микола Цвіліховський побажав першокурсникам успішного навчання, активного і цікавого студентського життя.

 

  

   На посвяті було вшановано хвилиною мовчання загиблих випускників факультету в наслідок нападу росії на Україну.

   Студентів привітали завідувач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка доктор ветеринарних наук, професор Олег Мельник; доктор ветеринарних наук, професор кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька Дмитро Засєкін; куратор 3 групи, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології Олександр Мартинюк; голова Сенату студентської організації факультету Марія Хведчук, які побажали першокурсникам міцного здоров’я, великого натхнення на шляху підкорення вершин знань, наполегливості та терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і найголовніше – миру!

 

 

   Згідно з традицією, яка склалась в нашому Славетному Університеті студенти прийняли «Присяги першокурсника».

   Після цього, студенти, разом зі своїми наставниками вирушили в авдиторії на свою першу виховну годину.

Зі святом, шановні першокурсники і в добрий час!

СЛАВА ФАКУЛЬТЕТУ!!!
СЛАВА УНІВЕРСИТЕТУ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook