Засідання ради з організації виховної діяльності: важливі питання нового навчального року

11 серпня 2023 року
  10 вересня 2023 року відбулося перше у новому навчальному році засідання Ради з організації виховної діяльності. Засідання об'єднало ключових представників нашого університету з метою обговорення та планування ряду важливих питань, спрямованих на покращення виховного процесу та забезпечення гармонійного студентського життя.

  Початок засідання був позначений словами проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Кваші Сергія Миколайовича, який акцентував увагу на важливості виховання нового покоління лідерів, готових впливати на суспільний прогрес та наукові досягнення у добу викликів, пов’язаних із військовою агресією проти України.

  Директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Михнюк Сергій Вікторович поділився планами організації посвяти першокурсників у студенти та проведення щорічної «Школи першокурсника». Ці заходи сприятимуть інтеграції вступників у студентське життя та набуття ними цінних академічних та соціальних навичок.

  Завідувачка кафедри культурології Майданюк Ірина Зінов’ївна поділилася інформацією про заплановані заходи для студентів першого курсу. Вони мають на меті поглиблення культурологічних знань молоді, виховання високої моралі у студентства.

 

  Завідувач кафедри фізичного виховання Костенко Микола Петрович представив плани організації змагань серед студентів першого курсу. Ці заходи сприятимуть активному та здоровому способу життя, підвищенню фізичної активності студентів.

  Директор студентського містечка Стецюк Сергій Васильович розповів про плани організації поселення студентів на 2023-2024 навчальний рік. Безпечне та комфортне проживання важливо для успіху та добробуту кожного студента, підкреслив він.

  Засідання Ради з організації виховної діяльності вкотре стало платформою для обговорення важливих питань, спрямованих на покращення виховного середовища та створення оптимальних умов для навчання та розвитку студентів, і засвідчило наше зобов'язання покращувати студентське життя.
  Тож давайте разом зустрінемо цей навчальний рік з ентузіазмом та готовністю до нових звершень!

Софія Бодя, Ірина Картель,
фахівці відділу виховної роботи та
студентських справ ННЦ ВР і СР

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook