Студмістечко: ректорська перевірка гуртожитків кампусу триває

8 серпня 2023 року
  У студентському містечку, під головуванням ректора університету Станіслава Ніколаєнка триває перевірка стану готовності гуртожитків до поселення студентів нового набору.

  Забезпечити гідні, а головне безпечні умови для мешканців є важливим завданням ректорату. Виходячи з цього, оцінюючи стан речей, перш за все звертали увагу на готовність і укомплектування житлових кімнат (особливо тих, що призначені для поселення першокурсників), також належний вигляд укриття і забезпечення його усім необхідним.
  08 серпня, комісія відвідала гуртожитки, що розташовані по вул. Горіхуватський шлях – №1, 9, 10, 11. Ректор особисто інспектував – гуртожиток № 9, Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку – гуртожиток № 10, Вадим Кондратюк, проректор з наукової та інноваційної діяльності – гуртожиток № 1, Вадим Ткачук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку – гуртожиток № 11.

 

 

  Після детального огляду відповідних гуртожитків, у читальному залі гуртожитку № 10, відбулась змістовна і стратегічно важлива нарада щодо підведення підсумків. Проректори прозвітували про проведену належну підготовку кімнат та виявлені дрібні недоліки.

  На нараді розглянули та обговорили питання щодо проведення ефективної процедури поселення студентів. Директори ННІ/декани факультетів спільно із завідувачами гуртожитків озвучили прохання та побажання щодо термінових потреб в гуртожитку, для вирішення яких потрібна підтримка ректорату. Присутні відзначили, що за останні 5 років в гуртожитках проведено багато капітальних та поточних робіт, відчутно значні зміни у покращенні стану і території, робота над якими не зупиняється, навіть в час війни, за що подякували Станіславу Ніколаєнку.

  У заключному слові, ректор вкотре привернув особливу увагу дотриманню морально-етичних правил відносно студентів, які приїдуть поселятись. Дав вказівку постійно утримувати укриття в належному стані. Організувати та налагодити ефективну співпрацю між усіма структурами, що мають відношення до поселення студентів і не допускати скупчення людей під час проходження процедури заселення в гуртожиток.

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook