Україна та продовольча безпека: дискусія в Національних академіях США

14 липня 2023 року
  13 липня 2023 року Національними академіями наук, інженерії та медицини США (NASEM) у Вашингтоні, округ Колумбія, у гібридному форматі була проведена публічна подія «Досягнення успіху на шляху до Цілі сталого розвитку 2 (нульовий голод) через науку та технології» («Advancing Success Towards SDG2 (Zero Hunger) Through Science & Technology»).
  В рамках цієї події відбулися презентації та сесія на тему «Україна – продовольча безпека під час конфлікту», модератором якої виступила Діанна Берінг, директор Ag Sciences Global Коледжу сільськогосподарських наук штату Пенсільванія. На запрошення NASEM презентації для поважної аудиторії зробили директорка програми NASA Harvest Інбал Беккер-Решеф, професор Університету Меріленда Сергій Скакун, генеральний директор BRIDGES Ліна Доценко, а також завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, професор Андрій Мартин.
  У своїй презентації професор Андрій Мартин розповів про стан земельних ресурсів України під час війни та головні виклики, з якими стикатиметься сільське господарство у громадах, де велися бойові дій. Масштабні програми гуманітарного розмінування та рекультивації порушених бойовими діями земель стануть запорукою повернення декількох мільйонів гектарів високопродуктивних сільськогосподарських угідь до нормального використання, що стане вагомим внеском у світову продовольчу безпеку.
 
  Учасники сесії обговорили роль сучасних технологій, в тому числі дистанційного зондування Землі, у відновленні сільського господарства постраждалих від війни територій, а також відповіли на запитання учасників.
 
  Довідково: Національні академії наук, інженерії та медицини (також відомі як NASEM або Національні академії) — це організація, що створена 3 березня 1863 року президентом Авраамом Лінкольном, зареєстрована Конгресом і виконує функції колективної наукової національної академії Сполучених Штатів. NASEM виступають радниками з державної політики , дослідницькими інститутами  аналітичними центрами та консультантами з державного управління з питань суспільного значення або на запит уряду США.
 
Людмила Гунько,
доцент кафедри землевпорядного проектування

  

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook