Тетяна Токаренко: обираю НУБіП України, факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК, магістратуру «Нутриціологія»

11 липня 2023 року
  • Розкажіть коротко про себе.

— Мене звати Тетяна Токаренко, маю вищу освіту за спеціальністю «Журналістика. Видавнича справа та редагування».

  • Звідки дізналися про НУБіП України?

— Про Національний університет біоресурсів і природокористування України дізналась від коучера школи нутриціолога, який також здобув магістерський рівень вищої освіти на факультеті харчових технологій та управління якості продукції АПК.

  • Що стало вирішальним у виборі спеціальності 181 "Харчові технології" освітньо-професійної програми "Нутриціологія"?

— Як то кажуть, ніколи не говори «ніколи». Була впевнена, що більше ні в який університет поступати не буду, але через майже 20 років я знову абітурієнт! В мене нове натхнення, нове хобі, нова мрія – нутриціологія. Мрія допомагати іншим бути здоровішими і щасливішими.
  Численні спроби розібратися зі станом власного здоров’я переросли в захоплення. Зараз не минає і дня без поглиблення у недра дієтології, фізіології, медицини. Все почалося із відвідування школи нутриціолога. Уривки знань з нутриціології і медицини почали складатися в єдиний пазл. Це окрилює, коли маєш знання робити оточуючих здоровішими, коли люди починають посміхатися, коли почуваються краще. Адже гормон щастя в організмі людини виробляється завдяки правильному режиму дня і ночі, раціону.

  Моя мета – допомагати людям змінювати харчові звички, складати корисні раціони. Впевнена, що факультет харчових технологій та управління якості продукції АПК допоможе досягти цієї мети!

  • Дякую за цікаву та щиру розмову! Бажаю Вам успіхів та реалізації всіх планів і задумів!

 

Розмову вів Ігор Устименко,
доцент кафедри технології м’ясних,
рибних та морепродуктів 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook