Заліщицький фаховий коледж імені Євгена Храпливого: «В добру путь, випускники!»

5 липня 2023 року
  29 червня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Заліщицький фаховий коледж імені Євгена Храпливого НУБіП України» відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів випускникам денної і заочної форми навчання.
  Звучав Гімн України та Гімн коледжу. Хвилиною мовчання вшанували присутні захисників України в російсько-українській війні, серед яких є і випускники нашого навчального закладу.
  Цьогоріч більше 200 студентів отримали дипломи Заліщицького фахового коледжу, з них 32 – з відзнакою.
  Успішного життєвого та професійного шляху побажав молоді директор коледжу Борис Павлюк.
 
  На щасливе майбутнє випускників благословив парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Іван Сендзюк.
  Заступник директора з навчальної роботи Михайло Сопилюк зачитав наказ про випуск фахових молодших бакалаврів, молодших спеціалістів та побажав випускникам успіхів у подальшому навчанні та трудовій діяльності. Також була відзначена висока активність випускників у громадському житті фахового коледжу – навчанні, спорті, художній самодіяльності, були вручені грамоти та подяки. 
  Були вручені дипломи випускникам Міжкафедральної лабораторії НУБіП України, яка працює в Заліщицькому фаховму коледжі.
 
  Щиро вітали випускників коледжу запрошені гості: Надія Підгреб’я, начальниця відділу освіти Заліщицької міської ради та Тетяна Джумага, членкиня Наглядової Ради коледжу, начальниця Заліщицького відділення АТ «Райффайзен банк Аваль».
  У своїх виступах вони побажали випускникам світлої дороги у житті, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості. 
  Від імені кураторів випускних груп слово мала куратор 34 групи Ольга Юрійчук, яка відмітила прагнення своїх вихованців до знань у нелегкий час карантину, блекауту та тривог. Попри все, в опануванні обраними спеціальностями вони досягли високих результатів, які стануть фундаментом в професійній кар’єрі.
 
  Традиційним короваєм випускників у самостійну дорогу дорослого життя благословили батьки.
  Святковий настрій всім учасникам свята забезпечили яскраві номери у виконанні учасників художньої самодіяльності коледжу, які підготували художні керівники Світлана Тарасевич, Лариса Дмитерко та Олег Мартинчук.
 

  Щиро вітаємо наших талановитих, надзвичайно перспективних і креативних випускників! Бажаємо іти по житті з надією й вірою в їх плідну працю на благо України, її сьогодення й мирного майбуття.

 
 
Ольга ТРАКАЛО, Валентина ПЕРИТ, Галина ФРЕЯК,

 організатори дійства 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook