Спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України, кубки НУБіП України серед НПП

Університет намагається залучати до фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи не тільки студентів, а і усіх осіб, які працюють в університеті. З цією метою з 2000-2001 навчального року в університеті поновлено проведення спортивних змагань серед працівників університету. Ці змагання мають назву Спартакіада «Здоров`я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України. Змагання проводяться на підставі «Положення про фізкультурно-масову та спортивну роботу в НУБіП України» затвердженого ректором університету, розміщеного на сторінці Положення змагань. Змагання організовує і проводить Кафедра фізичного виховання, нагородження призерів змагань забезпечує Первинна профспілкова організація НУБіП України.

Види спорту спартакіади «Здоров’я» визначає кафедра фізичного виховання. Програма змагань складається з видів спорту якими можливо займатись на наявній спортивній базі університету (бадмінтон, баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шахи). Нажаль спортивний корпус університету маленький, збудований давно, більше 40 років тому, в якому і студентам і викладачам важко виділити час для тренувальних занять і проведення змагань в одному ігровому залі у позанавчальні години з різних видів спорту за їх бажанням. Проте у перспективних планах керівництва університету – побудова спортивних майданчиків на відкритому повітрі та нового спортивного корпусу.

Командний залік спартакіади «Здоров’я» підводиться серед структурних підрозділів університету. Для підготовки команди до змагань в кожному структурному підрозділі НУБіП України призначається особа відповідальна за фізкультурну і спортивно-масову роботу.

Науково-педагогічні, наукові працівники і співробітники НУБіП України для підтримання власного здоров’я та підготовки до змагань мають можливість регулярно 1-3 рази на тиждень займатись у спортивному корпусі (навчальний корпус №9) в оздоровчих групах з:  бадмінтону, баскетболу, волейболу, тенісу настільного, міні-футболу.

Результати змагань спартакіади «Здоров’я» розміщуються на сайті НУБіП України в розділі Спорт/Протоколи змагань.

За тиждень до проведення змагань проводяться збори представників команд.

Бланки заявок на участь у спартакіаді «Здоров’я» розміщено в розділі Положення змагань.

Календарний план спортивних заходів НУБіП України на 2015-2016 навчальний рік можна переглянути на сторінці Календарний план спортивних заходів

Календарний план спортивних змагань НПП Голосіївського району на 2016 рік

 

Найближчі змагання у 2016-2017 навчальному році спартакіади "Здоров`я" НУБіП України:

 

Змагання серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників НУБіП України
проведені у 2016-2017 навчальному році

 • 12 - 20 жовтня 2016 року проведені змагання спартакіади «Здоров’я» НУБіП України з шахів. Термін змагань: 12 - 20  жовтня 2016 року (4 ігрових дня). Місце змагань: навчальний корпус №9, аудиторія 19. Головний суддя змагань з шахів – Литвин Микола Петрович, старший викладач кафедри фізичного виховання, головний секретар - Пархоменко В`ячеслав Кузьмович, старший викладач кафедри фізичного виховання, http://nubip.edu.ua/node/1299/2.

06.10.2016 р. відбулися збори представників команд. На участь у змаганнях з шахів заявились 12 команд ННІ і факультетів. Усі команди за жеребом поділені на 2 групи. Ігри у групах проходять за коловою системою. За один ігровий день команди грають 2 тури. Гра триває 50 хвилин, час на догравання по 5 хвилин за шаховим годинником.

В змаганнях брали участь 11 команд факультетів, ННІ. Результати змагань можна переглянути на сторінці Протоколи змагань

1 місце в турнірі зайняла команда факультету землевпорядкування в складі: Кукушев Зафир Щерев - завідувач лаб. кафедри землевпорядного проектування (грав на першій дошці), Богданець В’ячеслав Анатолійович - доцент кафедри геодезії та картографії (2-га дошка), Євсюков Тарас Олексійович - декан факультету землевпорядкування, доцент кафедри геодезії та картографії (3-тя дошка), Купріянчик Ірина Петрівна - доцент кафедри управління земельними ресурсами (4-та дошка), Тихенко Ольга Володимирівна - доцент кафедри земельного кадастру, Аврамчук Богдан Олегович - асистент кафедри геодезії та картографії. Фото з нагородження переможців:

Більше фотографій зі змагань з шахів можна переглянути за посиланням: https://vk.com/album-65386305_236985500

та

https://drive.google.com/open?id=0B-fHru7sPqfSaWwwMXRmckoxc00

 

Змагання серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників НУБіП України
проведені у 2015-2016 навчальному році

Протокол загального заліку спартакіади "Здоров`я" серед НПП НУБіП України 2015-2016 навчального року з 6 видів спорту

 Спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з міні-футболу.  Термін змагань: 23  травня - 16 червня 2016 року. Місце змагань: відкритий майданчик для гри у міні-футбол зі штучним покриттям біля навчального корпусу №9. Головний суддя змагань – Костенко Микола Петрович, завідувач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу з міні-футболу http://nubip.edu.ua/node/1299/2.

 Організація турніру. До участі у змаганнях заявились 12 команд ННІ та факультетів НУБіП України, які були жеребом поділені на 3 групи (А, Б, В) по 4 команди. Змагання у групах пройшли за коловою системою. Каманди, які зайняли 1-2 місця у групах вийшли до наступного кола змагань де були поділені на 2 групи (Е, К) по 3 команди. Команди, які зайняли 3-4 місця у групах (А, Б, В) визначили місця у турнірі за більшою кількістю набраних очок, кращю різницею забитих і пропущених м`ячів. Переможці груп Е і К у фіналі розіграли між собою 1- 2 місця, команди, які зайняли другі місця у групах Е, К розіграли між собою 3 - 4 місця. Команди, які зайняли треті місця у групах Е, К поділили 5 - 6 місця у турнірі. 16 червня відбулись фінальні ігри:

У фінальнальній грі за 1-2 місця зустрілись команди факультету землевпорядкування та ННІ лісового і садово-паркового господарства.

З рахунком 8 : 3 перемогу здобула команда факультету землевпорядкування:

на чолі з майстром спорту України міжнародного класу з міні-футболу Миколою Костенко:

Срібні медалі дістались команді ННІ лісового і садово-паркового господарства:

Бронзові - команді агробіологічного факультету:

які з рахунком 4 : 1 перемогли у міні-фіналі команду факультету захисту рослин, біотехнологій та екології.

Призери турніру нагороджені грамотами і медаляки:

переможці - кубком від Первинної профспілкової організації НУБіП України:


Загальне фото призерів змагань:

Більше фотографій фінальної частини турніру можна переглянути на сторінці: https://vk.com/photo-65386305_421820499 , https://vk.com/album-65386305_232087369

 

27 травня 2016 року проведено фізкультурно-спортивне свято з нагоди "Дня НУБіП України". До програми свята входили і змагання серед науково-педагогічних працівників з 6-ти різних вправ: дартс, перетягування канату, судоку, корпоративна сила - складання кубиків, корпоративна сила - малювання слова, колективне присідання.  Положення та форма заявки на участь у святі розміщені на сторінці Спорт/Положення змагань
2016.05.27 результати фізкультурного свята з нагоди "Дня НУБіП України 2016"

 

         Спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу Термін змагань: 19  квітня - 19 травня 2016 року. Місце змагань: ігрова зала навчального корпусу №9. Головний суддя змагань – Литвин Микола Петрович (до 10.05.2016 р.),  а після 10.05.2016 р. - Магльований Дмитро Володимирович, асистент кафедри фізичного виховання http://nubip.edu.ua/node/1299/2.

 

Фото зі змагань можна переглянути за посиланням: https://vk.com/album-65386305_230842327

У четвер 19.05.2016 року у грі за 3-4 місця команда факультету конструювання та дизайну перемогла команду агробіологічного факультету з рахунком 2:0. Переможцем стала команда факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, яка з рахунком 2:0 переграла у фіналі команду факультету аграрного менеджменту.

На фото команда факультету захисту рослин, біотехнологій та екології - переможець турніру:

 

 

Спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з тенісу настільного. Термін змагань: 12 травня 2016 року. Місце змагань: ігрова зала навчального корпусу №9. Головний суддя змагань – Чирва Петро Олександрович, старший викладач кафедри фізичного виховання http://nubip.edu.ua/node/1299/2.

Змагання особисто-командні. Склад команди: 2 чоловіка + 1 жінка. Чоловіки і жинки розігрують особисту першість (окремо) за сіткою Winner`s (учасники грають до двох поразок). Кожна гра складається з трьох партій, але якщо рахунок партій 2:0, то третя партія не проводиться. У фіналі спортсмени грають по 5 партій (до 3-ох перемог). Кожен гравець виконує 2 подачі вряд.
Командний залік підводиться за Положенням за найбільшою сумою балів набраних згідно таблиці 2.3. "Нарахування балів за зайняті місця спортсменами в особисто-командних видах спорту". Призерами змагань стали: 1 місце - ННІ лісового і садово-паркового господарства, 2 місце - агробіологічний факультет, 3 місце - економічний факультет.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся Сергій Кваша проректор з навчальної і виховної роботи. Більше фото можна переглянути в кінці сторінки.

Призери змагань з організаторами Спартакіади "Здоров`я" з тенісу настільного 2016 року:

 

Спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з бадмінтону. Термін змагань: 5-6 квітня 2016 року. Місце змагань: ігрова зала навчального корпусу №9. Головний суддя змагань – Чирва Петро Олександрович старший викладач кафедри фізичного виховання http://nubip.edu.ua/node/1299/2. Змагання пройшли у два дні. За рішенням представників команд змагання проводились в командному заліку за сіткою Winner`s - команди у турнірі грали до двох поразок. У зустрічі двох команд першими грали жінки, друга гра - чоловіки, у випадку нічійного рахунку команд грали  третю гру - парна зустріч. Призерами змагань стали: 1 місце - механіко-технологічний факультет на чолі з деканом факультету Я.М. Михайловичем, 2 місце - факультет захисту рослин, екології і біотехнологій, 3 місце - факультет конструювання і дизайну на чолі з деканом факультету З.В. Ружило.

Спартакіада Здоров`я НУБіП України з баскетболу 3х3  Термін змагань: 23,25.02 і 1.03.2016. Місце змагань: ігрова зала навчального корпусу №9. У змаганнях з баскетболу 3 х 3 брали участь 11 команд. Головний суддя змагань – Євтушенко Ірина Михайлівна, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту СРСР міжнародного класу з баскетболу, головний секретар - Хотенцева Олена Вікторівна, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу, http://nubip.edu.ua/node/1299/2

З регламентом змагань можна ознойомитись тут.

Команди за жеребкуванням поділені на 4 групи. У перший день змагань 23 лютого команди зіграли у групах за коловою системою. До наступного етапу вийшли команди, які зайняли 1-2 місця у групах. У другий день змагань 25 лютого визначились команди, які зайняли місця з 3-го до 8-го. Третє місце зайняла команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.

У фіналі 1 березня 2016 року команда факультету аграрного менеджменту перемогла команду факультету інформаційних технологій. Стаття про змагання: Команда факультету аграрного менеджменту перемогла у змаганнях зі стрітболу серед викладачів

 

Кубок НУБіП України з футзалу серед НПП. Змагання пройшли з 1-4 лютого 2016 р. Результати змагань можна переглянути тут.

 

28 січня 2016 року пройшли збори представників команд з футзалу. Головний суддя змагань з футзалу – Костенко Микола Петрович завідувач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу з міні-футболу, головний секретар - Пархоменко В`ячеслав Кузьмович старший викладач кафедри фізичного виховання, суддя зі спорту національної категорії http://nubip.edu.ua/node/1299/2.

Термін змагань: 1-4 лютого 2016 року.

Місце змагань: м . Київ  вул. Героїв Оборони 18, Національний університет біоресурсів і природокористування України. Навчальний корпус  №9. Тел. чергового по корпусу 527-85-21.

        Змагання проводяться на підставі Положення про фізкультурно-масову та спортивну роботу в НУБіП України і Положення про кубок НУБіП України з футзалу серед НПП, додатковою інформацією, рішеннями  прийнятими головним суддею на зборах представників команд.

14 команд поділені за жеребом на 3 групи. Змагання в групах - за коловою системою. У фіналі грають 4 команди – три переможця груп плюс краща команда із числа команд, які зайняли другі місця у групах.

       Група "В"– грала у понеділок 3.02.2015

 1. Факультет конструювання та дизайну - 5 місце у групі.
 2. Факультет аграрного  менеджменту - 3 місце у групі.
 3. ННІ лісового і  садово-паркового  господарства - 1 місце у групі - вийшли до півфіналу.
 4. Механіко-технологічний факультет - 4 місце у групі.
 5. Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології - 2 місце у групі (різниця м`ячів в усіх іграх +6).

       Група "Б"– грали у вівторок 2.02.2015

 1. Факультет ветеринарної медицини - 2 місце у групі.
 2. Економічний факультет - 3 місце у групі.
 3. Юридичний факультет - 4 місце у групі.
 4. Гуманітарно-педагогічний факультет - 5 місце у групі.
 5. ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження - 1 місце у групі - вийшли до півфіналу.

  Група "А" – грали у середу 3.02.2015

 1. Факультет тваринництва та водних біоресурсів - 3 місце у групі.
 2. Адміністрація НУБіП України - 1 місце у групі - вийшли до півфіналу.
 3. Агробіологічний факультет - 2 місце у групі - вийшли до півфіналу за кращою різницею забитих і пропущених м`ячів в усіх іграх +20 (у порівнянні з командою факультету захисту рослин, біотехнологій та екології.
 4. Факультет землевпорядкування - 5 місце у групі.
 5. Факультет інформаційних технологій - 4 місце у групі.    

Результати півфінальних і фінальних ігор 4.02.2016:

14:00 Агробіологічний факультет - ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження 5:5 (1:2).

14:45 Адміністрація НУБіП України - ННІ лісового і  садово-паркового  господарства 8:5.

15:30 Гра за 3-тє місце: Агробіологічний факультет - ННІ лісового і  садово-паркового  господарства 6:5.

16:15 Фінальна гра: ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження - адміністрація НУБіП України 8:10.

16:50 нагородження призерів змагань.

Витяг з регламенту змагань з футзалу.

Учасники: команди структурних підрозділів НУБіП України складені з науково-педагогічни, наукових працівників і співробітників без обмеження за віком. Кафедра фізичного виховання окремою командою не виступає. В складі команд ННІ, факультетів може грати викладач кафедри фізичного виховання, заступник директора ННІ, декана факультету з фізичного виховання (на громадських засадах). В заявці від структурного підрозділу може бути два аспіранта, але в протоколі на гру може бути тільки один аспірант. За рішенням оргкомітету до складу команд можна включити одного гравця зі структурних підрозділів, які не виставляють власні команди.

Кількість гравців у заявці – до 12, або більше за погодженням з Оргкомітетом.

Кількість гравців у рапорті арбітра на гру – до 12.

Кількість гравців на майданчику, що беруть участь у грі – 4 ( 1 воротар і 3 польових гравця).

Тривалість гри - 2 тайми по 12 хвилин.

До першої гри представник команди подає заявку на змагання (з підписами гравців команд).

За 10 хвилин до кожної гри капітан команди заповнює і подає суддям рапорт арбітра зі списком гравців своєї команди, не більше 12 гравців.

Визначення місць.

Місця команд  визначаються за сумою очок набраних в усіх зустрічах в групі, або в фіналі. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

У випадку рівності очок у двох або більше команд їх місця визначаються:

а) за більшою кількістю очок в іграх між цими командами;

б) за кращою різницею забитих м’ячів в іграх між цими командами;

в) за найбільшою кількістю м’ячів забитих в іграх між цими командами.

За рівності цих показників вище місце займає команда, яка має:

-​ найбільшу кількість перемог в усіх зустрічах;

-​ найкращу різницю забитих і пропущених м'ячів в усіх зустрічах;

-​ найбільшу кількість м'ячів, забитих в усіх зустрічах.

-​ найменшу кількість очок за порушення (вилучення - 3 очка, попередження - 1 очко).

За абсолютної рівності цих показників місця команд визначаються шляхом  пробиття 6 метрових ударів (по 3 з кожної команди).

Краща команда серед команд, що посіли друге місце у групах визначається за цими ж критеріями.

Для підготовки до змагань командам надається час в ігровому залі (за погодженням із завідувачем кафедри фізичного виховання Костенко М.П.)

  
        Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів. Термін змагань: 20-29 жовтня 2015 року. Місце проведення. Навчальний корпус №5, аудиторія 19.

Фото призерів Спартакіади "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України 2015-2016 навчального року з шахів:

 • 1 місце - агробіологічний факультет;
 • 2 місце - факультет землевпорядкування;
 • 3 місце - ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження;
 • 4 місце - факультет конструювання та дизайну:

 

 

 

 

 

 


Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12 парад відккриття змагань
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12 учасники змагань
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12 учасники змагань
СЗ вітальним словом до учасників змагань звернувся Сергій Кваша проректор з навчальної і виховної роботи університету
СЗ вітальним словом до учасників змагань звернувся Сергій Кваша проректор з навчальної і виховної роботи університету
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
У грі Ростислав Тарасенко голова первинної профспілкової організації НУБіП України
У грі Ростислав Тарасенко голова первинної профспілкової організації НУБіП України
У грі Олексій Муравський голова профспілкової організації студентів і аспірантів НУБіП України
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Друге місце серед жінок зайняла Олена Перегрим асистент кафедри ботаніки
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12 вболівальники
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Спартакіада Здоров`я з тенісу настільного 2016.05.12
Команда ННІ ЕАЕ зайняла 1 місце на кубку НУБіП України з футзалу серед науково-педагогічних працівників і співробітників 2016 р.
Футзал змагання на кубок НУБіП України серед НПП лютий 2016 р.
Футзал змагання на кубок НУБіП України серед НПП лютий 2016 р.
Футзал змагання на кубок НУБіП України серед НПП лютий 2016 р.
Футзал змагання на кубок НУБіП України серед НПП лютий 2016 р.
Команда агробіологічного факультету переможець Спартакіади "Здоров`я" з шахів 2015.10.20-29.
Спартакіада "Здоров`я" 2015.10. Шахи. 2 місце зайняла команда факультету землевпорядкування.
Спартакіада "Здоров`я" 2015.10. Шахи. 3 місце зайняла команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.
Спартакіада "Здоров`я" з шахів 2015.10 В`ячеслав Богданець гравець факультету землевпорядкування виграв усі 8 партій турніру.
Нагороджується Зафир Кукушев гравець команди ф-ту землевпорядкування, міжнародний майстер, суддя національної категорії з шахів.
Спартакіада "Здоров`я" 2015.10. Шахи. Призери турніру.
Фінальний тур змагань Спартакіади "Здоров`я" з шахів 29 жовтня 2015 р. залишились 4 найсильніші команди.
Фінальний тур змагань Спартакіади "Здоров`я" з шахів 29 жовтня 2015 р.
На першій дошці грають сильніші гравці команд: Юрій Слепцов (ф-т ЗВ) і Святослав Гнилоскуренко (ф-т КД).
На першій дошці внічию у 1/2 фінала зіграли Руденський Анатолій (ННІ ЕАЕ) і Кукушев Зафир (ф-т ЗВ).
Протокол гри за перше місце Спартакіади "Здоров`я" 2015-2016 н.р. з шахів
У фінальній грі за 1-2 місця на третій дошці грають Богдан Аврамчук (ф-т ЗВ) і Олександр Шеметун (агробіологічний ф-т).
Фінальна гра за 1-2 місця. На 4-ій дошці грають Ірина Купріянчик (ф-т ЗВ) і Оксана Тонха (агро. ф-т). Перемогла О. Тонха.
Гра в шахи - це максимальна концентрація уваги! Гравці лише зовні спокійні ...
Фінальна гра за 3-4 місця. На 1-шій дошці грають Святослав Гнилоскуренко (ф-т КД) і Анатолій Руденський (ННІ ЕАЕ).
Гра 1/2 фіналу. Відповідно до регламенту турніру на четвертій дошці грають тільки жінки.
Вирішення за допомогою судді спірних питань між гравцями під час турніру.
Руденський Анатолій капітан команди ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження заповнює протокол гри перед початком туру.
Протокол гри за третє місце Спартакіади "Здоров`я" 2015-2016 н.р. з шахів
Тарас Лендел грає на третій дошці за команду ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.
Останній тур змагань Спартакіади Здоров`я з шахів.
Останній тур змагань Спартакіади Здоров`я з шахів.
Судді змагань. В.К. Пархоменко - головний секретар змагань з шахів і М.П. Костенко - головний суддя Спартакіади "Здоров`я".
За роботою головний секретар змагань з шахів В`ячеслав Пархоменко - суддя зі спорту національної категорії.
Головний трофей змагань Спартакіади "Здоров`я" 2015-2016 н.р. з шахів.
Грамоти для нагородження надруковані заздалегідь, лишилось вписати прізвища призерів змагань Спартакіади "Здоров`я"
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з міні-футболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з тенісу настільного
Переможці Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з бадмінтону команда технічного ННІ
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з волейболу
Дружні вітання між учасниками команд перед початком гри
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з волейболу
Суддя змагань Микола Литвин займає своє "роботе" місце на "вишці"
Перед кожною грою командам надається час для розминки. Атакує Бринзак С.С. тренер збірної студентів університету з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з волейболу
У грі команда природничо-гуманітарного ННІ на чолі з деканом педагогічного факультету Тарасенко Р.О.
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з волейболу
В атаці Вербицький С.О. майстер спорту міжнародного класу з карате Кіокушин!
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з волейболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів 2011
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Спартакіада "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Підведення підсумків змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Перевірка результатів змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Нагородження призерів змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Нагородження призерів змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Нагородження призерів змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з шахів
Призери Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Змагання Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Нагородження призерів змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Призери змагань Спартакіади "Здоров`я" НУБіП України з баскетболу
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook