Ph.D. Вступний екзамен зі спеціальності складено

20 квітня 2023 року
  Зважаючи на тяжкі умови військового стану в НУБіП України розпочався перший етап вступної кампанії (за умов контракту) для бажаючих розпочати навчання для здобуття ступеня доктора філософії. Слід нагадати, що 18 квітня рішенням відбіркової приймальної комісії по допуску вступників до екзаменів під головуванням ректора університету Станіслава Миколайовича Ніколаєнка до вступних випробувань було допущено 255 вступників.

  Вже 19 квітня, відповідно до попередньо затвердженого графіку складання вступних випробувань вступники склали свій перший екзамен зі спеціальності. Також під час даного вступного випробування потенційні аспіранти здійснили презентацію своїх дослідницьких пропозицій.

  Відповідно до Правил прийому на навчання до аспірантури Національного університету біоресурсів і природокористування України у 2023 році, особам, які вступають з іншої галузі знань (спеціальності) ніж та, яка зазначена в їх дипломі магістра (спеціаліста), можуть бути призначені додаткові вступні випробування. Тому окремим вступникам 20 квітня був призначений додатковий екзамен по спеціальності.

   

  За результатами проведення вступних випробувань до аспірантури Приймальна комісія прийматиме рішення щодо кожного вступника, а зарахування проводитиметься за сумою балів, отриманих за вступні випробування: презентації дослідницької пропозиції, екзамену зі спеціальності, екзамену з іноземної мови (на вибір) та екзамену з філософії.

Бажаємо успіхів та чекаємо найкращих в аспірантській родині НУБіП України.


Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook