Увага! Розпочалась реєстрація на німецько-український семінар, присвячений економіці виробництва продукції АПК

13 січня 2015 року
НУБіП України, корпус 10

Університет ім. Мартіна Лютера Галле-Віттенберг і Лейбніц Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО), м. Галле, Німеччина, у співпраці з Національним університетом біоресурсів і природокористування України і Національним науковим центром «Інститут аграрної економіки» (ННЦ ІАЕ) у період з 23 по 27 березня 2015 року організовує проведення навчального курсу для викладачів, наукових співробітників та аспірантів на тему: «Аналіз пропозиції продукції та попиту на фактори виробництва на конкурентних ринках: теоретичний та прикладний аналіз».

Місце проведення: Національний університет біоресурсів і природокористування України, корпус 10 (аудиторія проведення буде підтверджена пізніше).

Фінансування: для учасників курси безкоштовні. Витрати на проїзд, проживання, харчування та ксерокопіювання навчальних матеріалів несуть особисто учасники курсів.

Лектори: професор Міхаель Грінгс, Університет Мартіна Лютера Галле-Віттенберг, Інститут сільського господарства і харчування (м. Галле, Німеччина), д-р Олександр Павлович Перехожук, Лейбніц Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО), м. Галле, Німеччина.

Мова викладання: професор Міхаель Грінгс читає курс англійською мовою, д-р Олександр Павлович Перехожук українською мовою.

По закінченню курсу проводитиметься підсумковий тест за результатами якого видаватиметься сертифікат.

Кількість учасників — до 30 осіб. Володіння англійською мовою обов’язкове.

Для інформації і реєстрації звертатись до ННЦ міжнародної діяльності:
     корпус 10, кімната 408а, тел.: (044) 258-42-34.

Вадим Ткачук,
директор ННЦ міжнародної діяльності

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook