Уніфікована інформація про іспити на рівень володіння державною мовою від Національної комісії зі стандартів державної мови

23 лютого 2023 року
  Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державні сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів. 
  Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 10.08.2021 року (протокол № 73) іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
  Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/
 
  Для реєстрації на іспит на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: місто Київ, вул. Героїв Оборони, 11, корпус № 10, аудиторія 205. Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.
 
 
 
Олійник Володимир Вікторович,

відповідальна особа 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook