Підвищили кваліфікацію керівництво територіальних органів та фахівці підрозділів державного контролю Держпродспоживслужби України

21 лютого 2023 року

    З 6 по 17 лютого 2023 р. на базі факультету ветеринарної медицини спільно з ННІ неперервної освіти і туризму дистанційно підвищували кваліфікацію керівникам територіальних органів та фахівцям підрозділів державного контролю Держпродспоживслужби України.

   Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні теми:

 • Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки.

 • Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні.

 • Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів.

 • Функціонування системи фармакологічного нагляду за ветеринарними лікарськими засобами.

 • Нормативно-законодавчі акти, що регулюють деякі питання державного контролю на період воєнного стану. Глобальний ринок здоров’я тварин. Стратегія "One Health" і проблема зоонозів.

 • Планування та організація здійснення основних протиепізоотичних заходів в Україні. Державних контроль за їх виконанням. Профілактика і заходи боротьби зі сказом в Україні, країнах СНД і світі.

 • Використання молекулярно-генетичних методів дослідження для контролю якості і безпеки продукції АПК

 • Профілактика, діагностика інвазійних хвороб тварин та їх лікування.

 • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветпрепаратів.

 • ВООЗТ (МЕБ) – єдиний список інфекційних та інвазійних хвороб. Профілактика і заходи боротьби з АЧС.

 • Теоретичні аспекти системи НАССР. Підходи до практичного впровадження НАССР. Найбільш поширені невідповідності під час впровадження системи НАССР.

 • Застосування антибіотиків при лікуванні тварин. Шляхи вирішення проблеми антибіотикорезистентності

  Слухачам проводили профорієнтаційну роботу, особливо акцентовано увагу на спеціальностях 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», за якими ведеться підготовка на факультеті ветеринарної медицини.

  Представлена можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ неперервної освіти і туризму та факультеті ветеринарної медицини. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

  Слухачам побажали високих професійних досягнень і щоб набуті знання у НУБіП України приносили матеріальне та моральне задоволення.
  Окрім того, слухачів було запрошено на День відкритих дверей на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України, який буде проведено 24 лютого 2023 р. о 1430.

  У своїх відгуках слухачі підвищення кваліфікації подякував науково-педагогічному колективу НУБіП за їхню працю та знання, які вони отримали в Університеті.

  Окремо висловили щиру вдячність керівництву Національного університету біоресурсів і природокористування України за відмінно організоване навчання.

 

Григорій Бойко,
доцент кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії,
відповідальний за післядипломну освіту на факультеті ветеринарної медицини

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook