ПРО НАУКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗВІТУЄ НДІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ

10 грудня 2014 року

На виконання наказу ректора від 31 грудня 2014 р. № 1211 про підготовку звітів про НДР за поточний рік та згідно з розпорядженням директора Науково-дослідного інституту електроенергетичних систем О.М.Береки від 7 листопада 2014 р. № 3/11 в інституті відбулось заслуховування проміжних і заключного звітів за результатами проведених наукових досліджень по темах, які виконувались у 2014 р. за рахунок коштів державного бюджету: «Розробка теорії побудови системи управління агропромисловим виробництвом з біотехнічними об’єктами і особливостями природних збурень» (керівник – проф. В.П.Лисенко); «Розробка теорії структурно-параметричного синтезу гібридних систем електроживлення та їх інтеграції до розподільних мереж в сільських регіонах» (керівник – д-р техн. наук В.В.Козирський); «Розробка методів застосування електрофізичних процесів в біотехнічних системах електротехнологічних комплексів АПК» (керівник – проф. О.М.Берека).

На засіданні головував доктор технічних наук О.М.Берека, були присутні члени комісії професори Л.С.Червінський, В.Г.Горобець, А.В.Жильцов, доцент О.В.Гай та ін., представник науково-дослідної частини Т.П. Хільченко, співробітники кафедр.


З доповідями виступили керівники науково-дослідних робіт та виконавці окремих завдань професори В.В.Козирський, О.М.Берека, доценти В.М.Штепа, А.В.Петренко. Свої зауваження і пропозиції висловили члени комісії.

 

Засідання пройшло у жвавому обговоренні результатів проведених досліджень, у кінцевому підсумку звіти було рекомендовано схвалити і рекомендувати до затвердження на проблемній вченій раді НДІ електроенергетичних систем.   

 

Поздняков Ігор, 

головний метролог НОВ НДЧ

 


 


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook