Ректор відзначив кращих студентів університету

16 листопада 2018 року

     До Міжнародного дня студента ректор Станіслав Ніколаєнко видав наказ про відзначення кращих студентів Університету за вагомі досягнення у навчальній, науковій роботі та відповідно до Положення про академічний рейтинг студентів НУБіП України.

      Оголошено подяку студентам за активну участь у громадському житті університету та внесок у студентське самоврядування: 

№ п/п
Прізвище, імя, по батькові
Факультет
1.                   
Бамбуза Катерина Вікторівна
Юридичний
2.                   
Баранова Ірина Владиславівна
Конструювання та дизайн
3.                   
Бережна Єлізавета Олександрівна
Захисту рослин, біотехнологій та екології
4.                   
Борсенко Валентина Олександрівна
Аграрного менеджменту
5.                   
Василенко Олександр Сергійович
Механіко-технологічний
6.                   
Гречанюк Максим Олександрович
Захисту рослин, біотехнологій та екології
7.                   
Демиденко Ян Месропович
Агробіологічний
8.                   
Дєманов Олександр Олександрович
Тваринництва та водних біоресурсів
9.                   
Джафаров Рустам Фархадович
Харчових технологій та УЯП АПК
10.                
Дзюбенко Анастасія Валеріївна
Землевпорядкування
11.                
Дошка Євгенія Віталіївна
Юридичний
12.                
Дювенжи Катерина Іорданівна
Економічний
13.                
Забоцька Анна Анатолївна
Тваринництва та водних біоресурсів
14.                
Зінченко Роман Сергійович
Харчових технологій та УЯП АПК
15.                
Князева Валерія Сергіївна
Інформаційних технологій
16.                
Коваль Євгеній Олександрович
Механіко-технологічний
17.                
Костенко Ярослав Вадимович
Тваринництва та водних біоресурсів
18.                
Кравчук Анна Олегівна
Аграрного менеджменту
19.                
Кучерявий Микола Леонідович
ННІ лісового і садово-паркового господарства
20.                
Михальчук Микола Васильович
Агробіологічний
21.                
Мірзоєв Тімур Джабраілович
Економічний
22.                
Мусій Антоніна Леонідівна
Економічний
23.                
Орехова Дар’я Дмитрівна
Захисту рослин, біотехнологій та екології
24.                
Павелко Олександр Олександрович
Харчових технологій та УЯП АПК
25.                
Паламарчук Максим Андрійович
Механіко-технологічний
26.                
Сегеда Олексій Ярославович
ННІ лісового і садово-паркового господарства
27.                
Січак Ніла Олексіївна
Ветеринарної медицини
28.                
Слєпов Владислав Миколайович
Агробіологічний
29.                
Стародуб Анастасія Едуардівна
Гуманітарно-педагогічний
30.                
Стеценко Станіслав Вадимович
Конструювання та дизайн
31.                
Талан Анастасія Олегівна
Аграрного менеджменту
32.                
Терниця Олександр Сергійович
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
33.                
Хомич Максим Валерійович
Механіко-технологічний
34.                
Шатківська Юлія Володимирівна
Механіко-технологічний

      Оголошено подяку студентам за активну участь у громадському житті факультету/ННІ: 

№ п/п
Прізвище, імя, по батькові
Факультет
1.                   
Потупа Олександр Сергійович
Тваринництва та водних біоресурсів
2.                   
Мойсійчук Олександр Володимирович
Тваринництва та водних біоресурсів
3.                   
Дигодюк Володимир Петрович
Тваринництва та водних біоресурсів
4.                   
Степаненко Сергій Олександрович
Тваринництва та водних біоресурсів
5.                   
Протас Світлана Вікторівна
Ветеринарної медицини
6.                   
Суінов Рустам Османович
Ветеринарної медицини
7.                   
Карпенко Анастасія Сергіївна
Ветеринарної медицини
8.                   
Кривицька Ярослава Русланівна
Ветеринарної медицини
9.                   
Піддубняк Ірина Юріївна
Землевпорядкування
10.                
Андрєєва Марія Григорівна
Землевпорядкування
11.                
Лазаренко Євгеній Вікторович
Землевпорядкування
12.                
Городнича Анастасія Валеріївна
Землевпорядкування
13.                
Шакун Наталія Андріївна
Гуманітарно-педагогічний
14.                
Проводіон Дарія Олегівна
Гуманітарно-педагогічний
15.                
Чупракова Надія Сергіївна
Гуманітарно-педагогічний
16.                
Миколаєнко Марина Анатоліївна
Гуманітарно-педагогічний
17.                
Маліневський Олег Дмитрович
Конструювання та дизайн
18.                
Стаценко Станіслав Вадимович
Конструювання та дизайн
19.                
Баранова Ірина Владиславівна
Конструювання та дизайн
20.                
Одноліток Катерина Олегівна
Конструювання та дизайн
21.                
Князєва Валерія Сергіївна
Інформаційні технології
22.                
Федоренко Алла Вікторівна
Інформаційні технології
23.                
Ковальчук Аліна Олегівна
Інформаційні технології
24.                
Лендєл Марина Іванівна
Інформаційні технології
25.                
Киба Валерія Сергіївна
Інформаційні технології
26.                
Васільченко Костянтин Ігорович
Інформаційні технології
27.                
Печериця Дмитро Володимирович
Інформаційні технології
28.                
Недбайло Дмитро Андрійович
Інформаційні технології
29.                
Маршалок Михайло Михайлович
Економічний
30.                
Пелішенко Андрій
Економічний
31.                
Гнатенко Богдана Анатоліївна
Економічний
32.                
Тягній Катерина Вячеславівна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
33.                
Домницький Олександр Валентинович
ННІ лісового і садово-паркового господарства
34.                
Панасюк Олеся Андріївна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
35.                
Руда Марина Едуардівна
Юридичний
36.                
Мартьянова Аліна Валеріївна
Юридичний
37.                
Береза Андрій Олегович
Юридичний
38.                
Масько Марина Олексіївна
юридичний
39.                
Гаєва Катерина Геннадіївна
Юридичний
40.                
Скібчик Олександр Ігорович
Юридичний
41.                
Краснопортко Олександра Євгеніївна
Юридичний
42.                
Лобунов Дмитро Олександрович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
43.                
Лобунов Денис Олександрович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
44.                
Савчук Дмитро Сергійович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
45.                
Маліков Данило Олегович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
46.                
Карпенко Дмитро Олександрович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
47.                
Саварець Максим Вячеславович
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
48.                
Шимко Юлія Михайлівна
Механіко-технологічний
49.                
Фудулакі Володимир Володимирович
Механіко-технологічний
50.                
Ященко Богдан Дмитрович
Механіко-технологічний
51.                
Соболенко Діана Валентинівна
ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження
52.                
Масіч Олександр Володимирович
ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження
53.                
Сметанюк Роман Вікторович
ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження
54.                
Невмержицький Василь Михайлович
ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження
55.                
Кравчук Анна Олегівна
Аграрного менеджменту
56.                
Гриценко Іванна Василівна
Аграрного менеджменту
57.                
Борсенко Валентина Олександрівна
Аграрного менеджменту
58.                
Мороз Назар Олександрович
Агробіологічний
59.                
Черешнюк Іван Тимофійович
Агробіологічний
60.                
Шпірюк Анастасія Володимирівна
Агробіологічний
61.                
Голубєва Альона Едуардівна
Агробіологічний
62.                
Заремба Михайло Олегович
Агробіологічний
63.                
Сорока Вікторія Миколаївна
Агробіологічний
64.                
Пархоменко Віталій Михайлович
Агробіологічний
65.                
Яковініч Іванна Русланівна
Агробіологічний
66.                
Сосой Асія Олегівна
Захисту рослин, біотехнологій та екології
67.                
Руда Марина Едуардівна
Юридичний
68.                
Мартьянова Аліна Валеріївна
Юридичний
69.                
Береза Андрій Олегович
Юридичний
70.                
Гаєва Катерина Геннадіївна
Юридичний
71.                
Скібчик Олександр Ігорович
Юридичний
72.                
Краснопортко Олександра Євгеніївна
Юридичний
 
Оголошено подяку студентам за високі досягнення та рейтинг в навчанні:
 
№ п/п
Прізвище, імя, по батькові
Факультет
1.                   
Сторожук Владислава Іванівна
Ветеринарної медицини
2.                   
Гончарук Діана Сергіївна
Землевпорядкування
3.                   
Полковніков Данііл Андрійович
Тваринництва та водних біоресурсів
4.                   
Грабарчук Андрій Борисович
ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження
5.                   
Сніжкова Даря Миколаївна
Конструювання та дизайну
6.                   
Мельниченко Віта Михайлівна
Гуманітарно-педагогічний
7.                   
Пронішина Катерина Олександрівна
Інформаційних технологій
 
Нагороджено грамотою студентів за високі досягнення у науковій роботі:
 

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Факультет

1.                  

Шендерівська Юлія Леонідівна

Економічний

2.                  

Дорогань Оксана Петрівна

Конструювання та дизайну

3.                  

Плагун Анна Ярославівна

Ветеринарної медицини

4.                  

Лукіянчук Яна Миколаївна

Економічний

5.                  

Барановська Яна Олегівна

Економічний

6.                  

Пашук Яна Олександрівна

Економічний

7.                  

Кулінський Валерій Васильович

Конструювання та дизайну

8.                  

Васильєва Марія Володимирівна

Ветеринарної медицини

9.                  

Постоєнко Ганна Володимирівна

Ветеринарної медицини

10.              

Кучерява Олена Василівна

Інформаційних технологій

11.              

Шкіринець Анна Юріївна

Юридичний

12.              

Вільчинський Андрій Миколайович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

13.              

Прасол Ігор Юрійович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

14.              

Саєнко Анастасія Андріївна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

15.              

Саєнко Анна Андріївна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

16.              

Панчук Тимур Вікторович

Агробіологічний

17.              

Лемеш Ярослава  Володимирівна

Економічний

18.              

Сніжкова Дар’я Миколаївна

Конструювання та дизайну

19.              

Гарбуз Руслан Вікторович

Конструювання та дизайну

20.              

Сукайло Артем Володимирович

Конструювання та дизайну

21.              

Олійник Ілля Сергійович

Ветеринарної медицини

22.              

Тверезовська Олександра Вікторівна

Гуманітарно-педагогічний

23.              

Хачпанова Ілона Вячеславівна

Гуманітарно-педагогічний

24.              

Левченко Аліна Миколаївна

Гуманітарно-педагогічний

25.              

Босик Віталій Андрійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

26.              

Юхименко Анна Святославівна

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

27.              

Данилюк Ольга Станіславівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

28.              

Корень Марія Сергіївна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

29.              

Красюков Михайло Олексійович

Захисту рослин, біотехнології та екології

30.              

Сікорська Аліна Олександрівна

Захисту рослин, біотехнології та екології

31.              

Перепелиця Вікторія Сергіївна

Землевпорядкування

32.              

Зуб Лілія Олексіївна

Землевпорядкування

33.              

Акульонок Олександра Ігорівна

Тваринництва та водних біоресурсів

34.              

Місар Марія Олександрівна

Тваринництва та водних біоресурсів

35.              

Панасюк Петро Миколайович

Механіко-технологічний

36.              

Іськович Андрій Анатолійович

Механіко-технологічний

37.              

Акульонок Олександра Ігорівна

Тваринництва та водних біоресурсів

38.              

Павленко Людмила Вікторівна

Тваринництва та водних біоресурсів

39.              

Левадній Владислав Геннадійович

Тваринництва та водних біоресурсів

40.              

Волощук Анна Вікторівна

Ветеринарної медицини

41.              

Ярова Ганна Віталіївна

Ветеринарної медицини

42.              

Заріцький Руслан Володимирович

Ветеринарної медицини

43.              

Сардаєва Софія Олександрівна

Ветеринарної медицини

44.              

Олійник Ілля Сергійович

Ветеринарної медицини

45.              

Багінська Анна Олександрівна

Землевпорядкування

46.              

Капустюк Анна Іванівна

Землевпорядкування

47.              

Зуб Лілія Олексіївна

Землевпорядкування

48.              

Шишова Дар`я Олександрівна

Землевпорядкування

49.              

Яник Катерина Олександрівна

Гуманітарно-педагогічний

50.              

Мацола Вікторія Анатоліївна

Гуманітарно-педагогічний

51.              

Бабак Даря Юріївна

Гуманітарно-педагогічний

52.              

ЗакатейЮлія Вікторівна

Гуманітарно-педагогічний

53.              

Білаш Вікторія Максимівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

54.              

Котенко Ольга Валеріївна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

55.              

Носенко Юлія Володимирівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

56.              

Маклюк Вікторія Петрівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

57.              

Павленко Дмитро Юрійович

Юридичний

58.              

Гайдучик Анна Юріївна

Юридичний

59.              

Дерун Юлія Анатоліївна

Харчових технологій та УЯП АПК

60.              

Шлапак Анжела Борисівна

Харчових технологій та УЯП АПК

61.              

Чечко Марія Володимирівна

Харчових технологій та УЯП АПК

62.              

Задорожнюк Дмитро Володимирович

Механіко-технологічний

63.              

Плахотній Сергій Миколайович

Механіко-технологічний

64.              

Василишин Павло Петрович

Механіко-технологічний

65.              

Давиденко Андрій Олександрович

Механіко-технологічний

66.              

Бурлака Світлана Олександрівна

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

67.              

Василенко Максим Віталійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

68.              

Лагун Олександр Валерійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

69.              

Івченко Ярина Віталіївна

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

70.              

Ковальчук Станіслав Ігорович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

71.              

Сподоба Михайло Олексійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

72.              

Потапенко Артур Віталійович

Аграрного менеджменту

73.              

Красноштан Олександр Олександрович

Аграрного менеджменту

74.              

Гомоль Олеся Василівна

Аграрного менеджменту

75.              

Соловйова-Рум`яйцева Олександра Євгенівна

Аграрного менеджменту

76.              

Порфіленко Злата Юріївна

Аграрного менеджменту

77.              

Миргородська Дарина Олександрівна

Аграрного менеджменту

78.              

Кулінська Юлія Олексіївна

Захисту рослин, біотехнології та екології

79.              

Романенко Тетяна Сергіївна

Захисту рослин, біотехнології та екології

80.              

Шень Катерина Валеріївна

Захисту рослин, біотехнології та екології

81.              

Кривошей Яна Олександрівна

Захисту рослин, біотехнології та екології

82.              

Павленко Дмитро Юрійович

Юридичний

83.              

Гайдучик Анна Юріївна

Юридичний

84.              

Ворона Богдан Петрович

Інформаційних технологій

 
 
Нагороджено грамотою за активну участь у культурно-масовій роботі університету:
№ п/п
Прізвище, імя, по батькові
Факультет
1.                   
Галета Наталія Володимирівна
Гуманітарно-педагогічний
2.                   
Оцабера Ольга Петрівна
Землевпорядкування
3.                   
Лазюк Анна Іванівна
Харчових технологій та УЯП АПК
4.                   
Кузнюк Кароліна Владиславівна
Інформаційних технологій
5.                   
Сенчило Анна Євгенівна
Агробіологічний
6.                   
Фурсова Анастасія Сергіївна
Економічний
7.                   
Хоменко Анна Ігорівна
Економічний
8.                   
Василенко Оксана Сергіївна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
9.                   
Арустамян Анна Арменівна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
10.                
Дуда Олена Миколаївна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
11.                
Штерн Марія Борисівна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
12.                
Маргасюк Катерина Миколаївна
Ветеринарної медицини
13.                
Щіпанова Анастасія Андріївна
Ветеринарної медицини
14.                
Швая Аліна Анатоліївна
Ветеринарної медицини
15.                
Яворська Марина Миколаївна
Тваринництва та водних біоресурсів
16.                
Козлов Іван Вікторович
Тваринництва та водних біоресурсів
17.                
Дячук Володимир Олександрович
Тваринництва та водних біоресурсів
18.                
Звержинська Катерина Олексіївна
Тваринництва та водних біоресурсів
19.                
Сизоненко Анастасія Русланівна
Ветеринарної медицини
20.                
Сіренко Єлизавета Леонідівна
Ветеринарної медицини
21.                
Охріменко Олена Олександрівна
Землевпорядкування
22.                
Величко Марія Миколаївна
Землевпорядкування
23.                
Гузь Віталіна Віталіївна
Землевпорядкування
24.                
Бовсунівська Мар’яна Юріївна
Землевпорядкування
25.                
Іващук Максим Володимирович
Гуманітарно-педагогічний
26.                
Ревенко Олександра Сергіївна
Гуманітарно-педагогічний
27.                
Близнюк Наталія Анатоліївна
Гуманітарно-педагогічний
28.                
Чеберяко Аліна Віталіївна
Гуманітарно-педагогічний
29.                
Рахлій Михайло Олександрович
Інформаційні технології
30.                
Мазурик Ніна Миколаївна
Інформаційні технології
31.                
Хандожинська Світлана Олександрівна
Інформаційні технології
32.                
Якушев Олександр Олександрович
Інформаційні технології
33.                
Дудка АнастасіяВіталіївна
Економічний
34.                
Палагута Наталія Сергіївна
Економічний
35.                
Костюк Анна Олегівна
Економічний
36.                
Будяк КсеніяІванівна
Економічний
37.                
Телегуз Юлія Анатоліївна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
38.                
Кальчук-Чертов Володимир Олександрович
ННІ лісового і садово-паркового господарства
39.                
Денисюк Богдан Васильович
ННІ лісового і садово-паркового господарства
40.                
Левченко Надія Андріївна
ННІ лісового і садово-паркового господарства
41.                
Корнілов Владислав Олексійович
Харчових технологій та УЯП АПК
42.                
Момот Ірина Василівна
Харчових технологій та УЯП АПК
43.                
Панаскевич Анна Сергіївна
Харчових технологій та УЯП АПК
44.                
Мальчук Таїсія Валентинівна
Харчових технологій та УЯП АПК
45.                
Захарова Дар’я Олександрівна
Харчових технологій та УЯП АПК
46.                
Василенко Олександр Сергійович
Механіко-технологічний
47.                
Біла Яна Юріївна
Механіко-технологічний
48.                
Яремчук Тетяна Олексіївна
Механіко-технологічний
49.                
Косаренко Олександра Романівна
Механіко-технологічний
50.                
Ніконов Олексій Володимирович
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
51.                
Терниця Олександр Сергійович
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
52.                
Овчаренко Дмитро Вікторович
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
53.                
Нагачевська Олена Василівна
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
54.                
Богданець Владислав Олексанрович
Агробіологічний
55.                
Смертюк Кароліна Петрівна
Агробіологічний
56.                
Кучерова Алевтина Сергіївна
Захисту рослин, біотехнології та екології
57.                
Двороковська Вікторія Ігорівна
Захисту рослин, біотехнології та екології
58.                
Орєхова Дар'я Дмитрівна
Захисту рослин, біотехнології та екології
59.                
Вергун Мар'яна Іванівна
Захисту рослин, біотехнології та екології
60.                
Музичук Денис Сергійович
Захисту рослин, біотехнології та екології
61.                
Масько Марина Олексіївна
Юридичний
 
Нагороджено грамотою за високі спортивні досягнення в університеті:

 

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Факультет

1.                   

Мартиненко Анна Олександрівна

Гуманітарно-педагогічний

2.                   

Янова Надія Валентинівна

Гуманітарно-педагогічний

3.                   

Хорошилова Поліна Богданівна

Гуманітарно-педагогічний

4.                   

Кушнір Ліза Олегівна

Гуманітарно-педагогічний

5.                   

Гусева Ольга Сергіївна

Економічний

6.                   

Митник Яна Анатолівна

Харчових технологій та УЯП АПК

7.                   

Литвин Ірина Миколаївна

Харчових технологій та УЯП АПК

8.                   

Онопрійчук Анна Андріївна

Тваринництва та водних біоресурсів

9.                   

Куцан Анна Миколаївна

Тваринництва та водних біоресурсів

10.                

Заїка Олексій Сергійович

Тваринництва та водних біоресурсів

11.                

Надобенко Вадим Сергійович

Тваринництва та водних біоресурсів

12.                

Мартинова Марина Євгенівна

Тваринництва та водних біоресурсів

13.                

Ковриженко Артем Дмитрович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

14.                

Пустильник Максим Володимирович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

15.                

Гусак Юлія Василівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

16.                

Макода Олександр Андрійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

17.                

Клименко Євгеній Олегович

Інформаційних технологій

18.                

Довбиш Максим Олегович

Інформаційні технології

19.                

Ніконенко Дарія Володимирівна

Інформаційних технологій

20.                

Гавриленко Анна Олександрівна

Інформаційних технологій

21.                

Рубець Денис Анатолійович

Механіко-технологічний

22.                

Уманський Михайло Олексійович

Механіко-технологічний

23.                

Шадура Дарія Петрівна

Ветеринарної медицини

24.                

Цимбалістий Володимир Петрович

Ветеринарної медицини

25.                

Меженський Андрій Андрійович

 

26.                

Гнатюк Ольга Михайлівна

Ветеринарної медицини

27.                

Матвієнко Юрій Андрійович

Агробіологічний

28.                

Гапоненко Максим Олегович

Агробіологічний

29.                

Доненко Дмитро Олександрович

Агробіологічний

30.                

Капінос Яна Ігорівна

Аграрного менеджменту

31.                

Козій Богдан Володимирович

Аграрного менеджменту

32.                

Ставничий Олег Сергійович

Аграрного менеджменту

33.                

Бурлака Дмитро Романович

Аграрного менеджменту

34.                

Адамська Яна Валеріївна

Аграрного менеджменту

35.                

Гранат Олеся Ігорівна

Землевпорядкування

36.                

Мазуріна Тетяна Василівна

Землевпорядкування

37.                

Кірпікіна Анастасія Вячеславівна

Конструювання та дизайну

38.                

Поліщук Сергій Віталійович

Конструювання та дизайну

39.                

Бриндак Євгеній Віталійович

Конструювання та дизайну

40.                

Свинаренко Олександр Олександрович

Конструювання та дизайну

41.                

Бриндак Євгеній Віталійович

Конструювання та дизайну

42.                

Бочков Олександр Сергійович

Конструювання та дизайну

43.                

Прищепа Ольга Олегівна

ННІ післядипломної освіти

44.                

Павлюченко Данило Андрійович

Захисту рослин, біотехнологій та екології

45.                

Шкромида Нікіта Михайлович

Захисту рослин, біотехнологій та екології

46.                

Огородник Вікторія Валеріївна

Юридичний

47.                

Онопрійчук Анна Андріївна

Тваринництва та водних біоресурсів

48.                

Федай Роман Юрійович

Тваринництва та водних біоресурсів

49.                

Горбенко Вадим Олегович

Тваринництва та водних біоресурсів

50.                

Чорноус Юлія Василівна

Тваринництва та водних біоресурсів

51.                

Гнатюк Ольга Михайлівна

Ветеринарної медицини

52.                

Короткий Василь Вікторович

Ветеринарної медицини

53.                

Короткий Олександр Вікторович

Ветеринарної медицини

54.                

Кебець Наталія Юріївна

Землевпорядкування

55.                

Чумаченко Андрій Володимирович

Землевпорядкування

56.                

Гранат Олеся Ігорівна

Землевпорядкування

57.                

Бурим Тетяна Олександрівна

Землевпорядкування

58.                

Гулян Маргарита Ігорівна

Гуманітарно-педагогічний

59.                

Ілюхіна Олександра Іванівна

Гуманітарно-педагогічний

60.                

Хлопчанюк Вікторія Ростиславівна

Гуманітарно-педагогічний

61.                

Марченко Олександр Вікторович

Гуманітарно-педагогічний

62.                

Чмут Максим Юрійович

Інформаційні технології

63.                

Іващенко Володимир Анатолійович

Інформаційні технології

64.                

Єгоров Єгор Олександрович

Інформаційні технології

65.                

Шутенко Роман Сергійович

Економічний

66.                

Дмитрик МихайлоВасильович

Економічний

67.                

Співак Анжеліка Олександрівна

Економічний

68.                

Сахно Владислав Олегович

Економічний

69.                

Вітьман Михайло Валентинович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

70.                

Жовнуватий Євгеній Валентинович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

71.                

Тосунова Крістіна Джемаліївна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

72.                

Коваленко Олександр Сергійович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

73.                

Оришкевич Костянтин В¢ячеславович

Юридичний

74.                

Іщук Роман Вікторович

Юридичний

75.                

Бурлай Максим Іванович

Юридичний

76.                

Мельохін Олександр Олексійович

Юридичний

77.                

Войцях Микола Володимирович

Юридичний

78.                

Дидюк Тарас Русланович

Харчових технологій та УЯП АПК

79.                

Усік Максим Вікторович

Харчових технологій та УЯП АПК

80.                

Невський Микола Сергійович

Механіко-технологічний

81.                

Будженко Андрій Сергійович

Механіко-технологічний

82.                

Оржехівський Віталій Борисович

Механіко-технологічний

83.                

Яцун Володимир Ігорович

Механіко-технологічний

84.                

Шевчук Дмитро Вадимович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

85.                

Дудка Руслан Юрійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

86.                

Шокун Ярослав Анатолійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

87.                

Ковальчук Андрій Володимирович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

88.                

Геращенко Олексій Сергійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

89.                

Купчинський Сергій Олександрович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

90.                

Редько Максим Валентинович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

91.                

Маринич Андрій Сергійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

92.                

Шахов Олександр Олександрович

Аграрного менеджменту

93.                

Динник Тарас Євгенійович

Аграрного менеджменту

94.                

Войцех Катерина Русланівна

Аграрного менеджменту

95.                

Степанська Валерія Петрівна

Аграрного менеджменту

96.                

Доненко Дмитро Олександрович

Агробіологічний

97.                

Гордієнко Віктор Валерійович

Агробіологічний

98.                

Бабій Сергій Вікторович

Агробіологічний

99.                

Бережний Сергій Ігорович

Захисту рослин, біотехнології та екології

100.            

Петрикаус Андрій Олександрович

Захисту рослин, біотехнології та екології

101.            

Красюк Богдан Миколайович

Захисту рослин, біотехнології та екології

102.            

Тригуб Роман Володимирович

Захисту рослин, біотехнології та екології

103.            

Сикало Дарина Володимирівна

Захисту рослин, біотехнології та екології

104.            

Оришкевич Костянтин В¢ячеславович

Юридичний

105.            

Іщук Роман Вікторович

Юридичний

106.            

Бурлай Максим Іванович

Юридичний

107.            

Мельохін Олександр Олексійович

Юридичний

108.            

Войцях Микола Володимирович

Юридичний

 

Денис Рудень

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)