На економічному факультеті відбувся І етап Фестивалю студентської науки НУБіП України 2022 року

16 травня 2022 року
    Вже традиційно до Дня науки в Україні Національний університет біоресурсів і природокористування України урочисто відкриває Фестиваль студентської науки. В цьому році перед економічним факультетом постало багато викликів для ефективної організації не лише дистанційного навчання в контексті пандемії коронавірусу, але і починаючи з 24 лютого взагалі його реалізації через військові дії по всій території України.
   Незважаючи на проблеми та труднощі, які виникали перед керівництвом факультету, науково-педагогічними працівниками та студентами, все ж робота виконується, навчальний процес ефективно відбувається. Варто зазначити, що студентам університету та, зокрема, економічного факультету видалась нагода дистанційно представити результати досягнень в сфері наукової та інноваційної діяльності у І турі Фестивалю студентської науки НУБіП України, що в значній мірі допомагає формувати сучасного, компетентного, висококваліфікованого, конкурентоспроможного та креативного фахівця на ринку праці.
     На Фестивалі було представлено 14 студентських гуртків від економічного факультету, які презентували наукові здобутки за 2021-2022 навчальний рік, крім того, вже другий рік поспіль враховувалось не лише наявність та активність ведення інтернет-сторінки гуртка, їхню активність у різних заходах (крім наукових) та стратегію розвитку на наступний рік, а також участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей МОН України у 2020-2021 навчальному році, де за переможні дипломи гурток отримував додаткові бали.
    Оцінювали надбання та досягнення наукових гуртків високопоставлені члени журі, що включало в себе представників Спілки молодих вчених НУБіП України, Ради аспірантів, Студентського наукового клубу, а також науково-педагогічних працівників від економічного факультету. Комісія зазначила, що цьогоріч, наукові гуртки економічного факультету показали високі результати, зокрема було багато перемог у конкурсах наукових робіт, видані статті в базі Scopus, опубліковано велику кількість наукових статтей та тез, прийнято участь у конференціях та різноманітних заходах та отримали перемоги на конкурсах наукових робіт.
    Варто зазначити, що наукові гуртки постійно розвиваються, урізноманітнюють види своєї діяльності, застосовують інноваційні технології та сучасні методи пізнання для того, щоб як найкраще розкрити свій потенціал та представити на високому рівні результати своєї діяльності.
     Таким чином, у результаті напруженої та толерантної боротьби протягом І етапу Фестивалю студентської науки на економічному факультеті журі визначило наступне: в сумарному підсумку І місце виборов науковий гурток «Клуб фінансового аналітика», набравши переможних 416 балів. Староста Василець Єлизавета та науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів Тітенко Зоя Миколаївна будуть представляти економічний факультет в ІІ турі Фестивалю студентської науки.
      ІІ місце розділили між собою гурток «Проблеми методики та організації обліку» (науковий керівник – к.е.н., доц. Дерев’янко С.І.) та гурток «Глобалізація та європейська інтеграція» (науковий керівник – к.е.н., доц. Михальчишина Л.Г.).
     ІІІ місце вибороли студентські наукові гуртки «Брокер» (науковий керівник – к.е.н, доц. Панкратова Л.Л.) та «Регіоноведення» (науковий керівник – к.е.н., доц. Наконечна К.В.).
      ІV місце здобули гуртки «Економіст» (науковий керівник – к.е.н., доц. Степасюк Л.М.) та «Інвестор» (науковий керівник – к.е.н., доц. Скрипник Г.О.).
      V місце вибороли студентські наукові гуртки «Банки, фінансові ринки та агробізнес: виклики сьогодення» (науковий керівник – к.е.н., доц. Костюк В.А.) та «Фінансист» (науковий керівник – к.е.н., доц. Мрачковська Н.К.).
     Комісія також відзначила високі результати діяльності наукових гуртків: «Цифрова статистика» науковий керівник – к.е.н., доц. Чухліб А.В.; «Бухгалтерський облік у сучасних умовах господарювання»: науковий керівник – к.е.н., доц. Литвиненко В.С.; «Соціальний пульс»: науковий керівник – к.е.н., доц. Балан О.Д.; «Підприємець»: науковий керівник – к.е.н., доц. Коновал І.А.; «Бізнес аналітика»: науковий керівник – д.е.н., проф. Лазаришина І.Д.
   
  Щиро дякуємо керівникам гуртків та їх членам за наполегливу та плідну роботу. Бажаємо всім учасникам Фестивалю студентської науки 2022 року подальших успіхів та натхнення для досягнення нових наукових вершин, а старості наукового гуртка «Клуб фінансового аналітика» гідно представити факультет у другому етапі та знову здобути першість.
 
Ольга Файчук,
Голова ради молодих вчених
економічного факультету

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook