Засідання проблемної вченої ради НДІ економіки і менеджменту АПВ

24 вересня 2014 року
НДІ економіки і менеджменту агропромислового виробництва

 24 вересня 2014 року о 9:00 в аудиторії 229 навчального корпусу 10

відбулося

засідання проблемної вченої ради НДІ економіки і менеджменту АПВ.

 

Порядок денний:

1. Про призначення рецензентів по дисертації  Глушко Олени Володимирівни на тему «Обліково-аналітичне забезпечення управління відтворення довгострокових біологічних активів рослинництва» за спеціальністю  08.00.09 –  бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).  Науковий керівник – д.е.н., професор Калюга Є.В. (підстава: заява здобувача).

2. Про призначення рецензентів по дисертації  Кирилюка Дмитра Олександровича на тему «Маркетинговий менеджмент на ринку продукції птахівництва»  за спеціальністю  08.00.03 – економіка та управління національним господарством. Науковий керівник – д.е.н., професор Галушко В.П. (підстава: заява здобувача).

3. Про призначення рецензентів по дисертації  Коби Тетяни Миколаївни на тему «Інтеграційно-економічні зв’язки в господарських формуваннях галузі хмелярства України»  за спеціальністю  (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).  Науковий керівник – д.е.н., професор Терещенко В.К. (підстава: заява здобувача).

4. Про призначення рецензентів по дисертації Лайко Ольги Олександрівни на тему «Організаційно-економічні засади стратегічного розвитку сільськогосподарських підприємств»  за спеціальністю 08.00.04– економіка та управління підприємствами. Науковий керівник – д.е.н., професор Єрмаков О.Ю. (підстава: заява здобувача).

5. Про  скасування висновку проблемної вченої ради від   27 червня 2013 р. (протокол № 15) по дисертації Селевко Євгенії Олександрівни на тему: «Формування трудового потенціалу інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств» з уточненням «Формування трудового потенціалу сільськогосподарських підприємств в умовах інноваційного розвитку» (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), науковий керівник – д.е.н., професор Шкільов О.В.) та уточнення теми кандидатської дисертаційної роботи  (підстава: витяг з протоколу №1 засідання кафедри економіки праці та розвитку сільських територій  від 10 вересня 2014 р.).

6. Про поновлення навчання в аспірантурі  аспіранткою заочної форми навчання Ставникович Тетяною Мирославівною (підстава: витяг з протоколу №1 засідання кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності від 29 серпня 2014 р.).

Ухвалили:

1.      Скасувати  висновок проблемної вченої ради по дисертації Селевко Євгенії Олександрівни на тему: «Формування трудового потенціалу сільськогосподарських підприємств в умовах інноваційного розвитку» від 27 червня 2013 р. (протокол № 15).

2.      Уточнити та затвердити тему кандидатської  дисертаційної роботи Селевко Євгенії Олександрівни в редакції «Ресурсний потенціал сільськогосподарських підприємств та ефективність його використання в умовах інноваційного розвитку»  за спеціальністю 08.00.04– економіка та управління підприємствами.  Науковий керівник – д.е.н., професор Шкільов О.В.

3.    Дозволити поновлення навчання в аспірантурі Ставникович Тетяні Мирославівні з 6 вересня 2014 р. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook