Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

1 грудня 2021 року

 

 Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

   Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах наукової діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.
    Конкурс проводиться у два тури:
   • Перший – в університеті впродовж грудня 2021 р.-січня 2022 р. на факультетах та ННІ. По кожній, визначеній наказом МОН України, галузі знань обиратимуться кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі;
    • Другий – у закладах вищої освіти, визначених МОН України як базові, у лютому-квітні 2022 р. у форматі відеоконференцій.
   Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, яка є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.
   Після затвердження комісією ННІ/факультету переліку студентських наукових робіт (не більше 3-х на одну галузь) для участі у другому турі необхідно до 25 січня 2022 р. подати студентські наукові роботи, підготовлені відповідно до вимог положення про конкурс, із заповненими відомостями про авторів (не більше двох авторів) у друкованому вигляді та на електронному носії до науково-організаційного відділу НДЧ.
   З питань підготовки документів на конкурс звертатись до науково-організаційного відділу НДЧ (кім. 215, навчальний корпус № 3,
тел.: (097) 937-87-15, Страшок Віталій Васильович).
    З організаційними документами, порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланнями, наведеним нижче.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!!!

Наказ НУБіП України № 1293 від 24.11.2021 р.
Наказ МОН № 1179 від 05.11.2021 р.
Положення_про_Конкурс
Додаток_1_до_Положення_про_Конкурс
Додаток_2_до_Положення_про_Конкурс
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook