На факультеті ветеринарної медицини визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2022 року

28 січня 2022 року
     27 січня 2022 року в онлайн-режимі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», який був оголошений Міністерством освіти і науки України наказом № 1459 від 24.11.2021 року, в НУБіП України – наказом ректора № 999 від 7.12.2021 року.

     Мета конкурсу ‒ розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів, як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.
     Згідно «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», Конкурс проходить у два тури. У першому турі по кожній, визначеній наказом МОН України галузі знань, відбираються кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі. Другий тур проводиться у закладах вищої освіти, визначених МОН України як базові, у лютому-квітні 2022 року. Розпорядженням директора НДІ здоров’я тварин № 3 від 7 грудня 2021 року було створено конкурсну комісію для розгляду студентських наукових робіт на І етапі Конкурсу. Всього подано на Конкурс 18 студентських наукових робіт.

     У online-засіданні взяли участь 18 осіб, серед яких голова комісії – директор науково-дослідного інституту здоров’я тварин, доктор ветеринарних наук, доцент Сергій Голопура, члени комісії: заступник декана з навчальної роботи, кандидат ветеринарних наук, доцент Сергій Деркач, заступник декана з практичної підготовки студентів, кандидат ветеринарних наук, доцент Юрій Жук, доктор ветеринарних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України Валентин Карповський, заступник директора НДІ здоров’я тварин зі студентської наукової роботи, кандидат ветеринарних наук, старший викладач Роман Бокотько, завідувач кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії, кандидат ветеринарних наук, доцент Вадим Іщенко, студенти-учасники І етапу Конкурсу, а також їх наукові керівники.

     Після попереднього комісійного відбору 20 січня 2022 року, на засіданні прилюдно заслухано 14 конкурсних робіт зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» та 4 роботи зі спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Студенти-виконавці наукових робіт представили доповіді з презентаціями, відповідали на запитання членів комісії.
    Комісія оцінювала роботи за наступними критеріями: актуальність проблеми, новизна та оригінальність ідей, використані методи дослідження, теоретичні наукові результати, практична направленість результатів, рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації, ступінь самостійності виконання роботи, якість оформлення роботи, наукові публікації, ступінь володіння матеріалом.

     По завершенні засідання голова конкурсної комісії Голопура Сергій подякував усім студентам, що підготували роботи, доповіді та презентації за темою досліджень, їх керівникам за виконану роботу, а також членам комісії.

     За умов ІІ етапу Конкурсу, усі подані роботи та їх автори мають бути зашифровані тому, щоб не порушувати ці умови, прізвища авторів та теми робіт публічно оголошуватися не будуть. Комісія обрала 6 найкращих робіт, які будуть представляти факультет ветеринарної медицини  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

P.S.: П.І.Б. переможців та наукових керівників оголосимо індивідуально.

Роман Бокотько,
заступник директора НДІ здоров’я тварин
з питань студентської наукової роботи

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook