Університет на початку року Тигра: фінансові питання, готовність до вступної кампанії 2022

13 січня 2022 року
     Під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка пройшла виробнича нарада за участю деканів факультетів, директорів ННІ, керівників підрозділів і служб.

 

     Першим на порядку денному було питання оплати за навчання і проживання у гуртожитках, по яких сьогодні помітна заборгованість за другий навчальний семестр навчального року. З інформацією з цього приводу виступила заступниця начальника планово-фінансового відділу Тетяна Костюк. Про ліквідацію цієї заборгованості з урахуванням фінансових можливостей студентів мають подбати деканати і директорати. Стан по кожному факультету та інституту озвучили їхні керівники.

  

 

  

     Про стан набору до консультаційно-підготовчих курсів для випускників шкіл доповів начальник навчального відділу Ярослав Рудик. Він навів статистику за останні роки і відмітив позитивну динаміку: на сьогодні бажання навчатися тут висловили 243 особи.
     Він же спинився на нарахуванні стипендії на другий семестр цього навчального року. Ліміт стипендіатів з числа студентів денної форми навчання – 40%.

  

     Про організацію підготовчих курсів (олімпіади), надання консультаційних послуг говорив відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський. Принагідно зазначимо, що в крайню вступну кампанію студентами університету стали 1026 випускників коледжів. Враховуючи це, треба продумати для їх колег на подальше певні пільги при вступі. Ця тема викликала жваву дискусію серед учасників наради. Станіслав Ніколаєнко доручив організувати та створити консультаційно-підготовчі курси для випускників технікумів та коледжів при вступі до університету.

  

     Дотримання правил пожежної безпеки в університеті було в центрі уваги начальника відділу пожежної безпеки Андрія Пасічника: МОН вимагає посилення протипожежних заходів у навчальних закладах країни, адже лише протягом минулого року там трапилося кілька пожеж із людськими жертвами. У НУБіП ці питання вирішуються власними силами без залучення сторонніх організацій. Ректор звернув увагу деканів, директорів і працівників студмістечка на подальше проведення відповідних занять з комендантами і активом гуртожитків.

     З інформацією про формування підрозділів територіальної оборони, що особливо актуально за умов загрози з боку РФ, виступив проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша. Бажаючі укласти контракти (із збереженням зарплати і місця основної роботи) можуть звернутися за телефоном гарячої лінії 063 651 44 46.

 

     Він також звернувся до керівників факультеті та інститутів з проханням якомога швидше і якнайповніше підготувати історичні нариси до ювілейного видання, що планується до 125-річчя НУБіП.
     Наукових питань торкнулися проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк, директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида.

     Вадим Кондратюк коротко інформував про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі всіх спеціальностей. Зараз опрацьовується інформація про результати конкурсного відбору та фінансування наукових проєктів на 2022 рік, завершується робота з формування спеціалізованих вчених рад.
     А Петро Лакида поінформував про результати засідання наукової ради МОН, де підбивалися підсумки рецензування проєктів, поданих науковцями університетів та наукових установ України: у секції «Наукові проблеми сільського, лісового і садово-паркового господарства, ветеринарії» від НУБіП пройшли 3 фундаментальних і 12 прикладних робіт.

     Про набір на кафедру військової підготовки доповів її завідувач Анатолій Есаулов, стан справ з вакцинацією, зокрема готовність до третьої бустерної – директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Геннадій Ржевський.

 

    Підбиваючи підсумки, ректор дав ряд доручень на виконання питань, що розглядались.

Валентин Обрамбальський

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook