Світлій пам’яті Попова Олександра Євгенійовича

5 April 2017, 12:09

  Найдорожчі не вмирають, вони лиш поруч з нами не живуть…

     5 квітня 2017 року на 65 році життя пішов з життя завідувач кафедри інформаційних і дистанційних технологій ПОПОВ Олександр Євгенійович.

  

   Життєвий шлях Олександра Євгенійовича – зразок людської гідності, працелюбності, доброзичливості, принциповості, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми. Олександр Євгенійович був не просто висококваліфікованим, прекрасним викладачем і завзятим спортсменом, а й доброю, порядною та чуйною людиною. З ним ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом усього свого життя наполегливо і послідовно працювала на теренах рідного університету, пройшовши шлях від студента до заступника декана та завідувача кафедри.
     Комунікабельний, чуйний, толерантний у спілкуванні з педагогами й студентами, Олександр Євгенійович, мов магніт, притягував людей. І тому так крається серце від усвідомлення непоправної втрати: так передчасно білий світ полишила непересічна особистість, науковець, талановитий педагог, далекоглядний керівник, щедра душею людина.  
        Висловлюємо співчуття дружині, родині та близьким.
      Вогонь життя нежданно згас… Печаль і смуток серце ранять… Низький уклін від нас і вічна пам'ять…

  Колектив факультету інформаційних технологій

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook