Унаочнення – основне правило проведення лабораторних занять з дендрології

October 10, 2023
  Відтепер дендрологія – це не просто наука, це справжні пригоди для студентів-лісівників, завдяки поверненню до денної форми навчання. Лабораторні заняття з вивчення різноманіття хвойних видів стали максимально наочними, надаючи молодим вченим незабутні враження та практичні навички. 

  Під керівництвом досвідчених викладачів, студенти проводять дослідження з метою вивчення багатої біорізноманітності хвойних видів, зокрема представиків родини  соснові. Однак головним фокусом стали пагони, шишки та насіння, які допомагають розгадати природні та біологічні таємниці цих важливих для довкілля рослин.

  Заняття включають в себе вивчення структури пагонів та їх впливу на ріст та розвиток дерев. Шишки, що ростуть на гілках, виявляються настільки інтригуючими об'єктами, що студенти розглядають кожен їхній аспект, форму та роль в розмноженні дерев.

  Проведення лабораторних занять з дендрології з максимальною наочністю підкреслює важливість вивчення і збереження природи. Студенти не лише отримують нові знання, але й надихаються інноваційним підходом до навчання, що робить освітній процес більш захоплюючим.

 

Юрій МАРЧУК,
завідувач кафедри ботаніки,
дедрології та лісової селекції

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook