Увага! З 25 жовтня по 15 листопада студенти 3-4 курсів бакалаврату навчатимуться дистанційно!

23 жовтня 2021 року
   У зв’язку із посиленням карантинних обмежень, необхідності повного дотримання вимог чинного законодавства в умовах карантину та для забезпечення якісної організації освітнього процесу в НУБіП України у 1 семестрі 2021-2022 навчального року за рекомендацією розширеного засідання Оперативного штабу НУБіП України з профілактики захворювань на Covid-19 та упередження розповсюдження коронавірусної інфекції ректоратом прийнято рішення внести зміни до графіка освітнього процесу.
   З 25 жовтня по 15 листопада 2021 року в дистанційний формат навчання переводяться студенти 3-4 курсів підготовки фахівців ОС «Бакалавр» та 3-5 курсів ОС «Магістр» ветеринарного спрямування денної форми.
   Студентам, які проживають в гуртожитках, з метою уникнення скупчень, унеможливлення утворення осередків масових захворювань рекомендовано на період дистанційного навчання залишити кімнати та виїхати в місце постійного проживання до початку дистанційного навчання.
 
   Рішення про формат навчального процесу після 15 листопада буде прийняте напередодні з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні та Києві.
 
Ярослав Рудик,
начальник навчального відділу
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook