Студенти НУБіП України успішно виступили на Всеукраїнських пляжних іграх у Скадовську

5 жовтня 2021 року
м. Скадовськ. Херсонської обл.
   З 27 по 30 вересня у місті Скадовськ, Херсонської області відбулися І Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» серед студентської молоді. Змагання відбувалися на реконструйованих майданчиках для пляжних видів спорту Скадовської територіальної громади та пансіонату «Енергія».
 
     Змагання відбувалися з таких пляжних видів спорту: футбол, волейбол, гандбол та боротьба. Загалом, участь І Всеукраїнських пляжних іграх «Beach Games» прийняли 370 студентів з 36 закладів вищої освіти України. Серед них – 5 вишів з міста Києва: Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України), Національний університет фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ), Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Тараса Шевченка) та Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА).
     НУБіП України зібрав найчисельнішу команду гравців з-поміж всіх ЗВО – 26 учасників з трьох видів спорту: чоловічий і жіночий футбол – по дев’ять гравців, чоловічий і жіночий волейбол – по одній парі гравців, пляжна боротьба – четверо студентів.
  
 
     За результатами змагань:
  • з пляжного футболу – жіноча збірна НУБіП України виборола золоті нагороди (2 місце – Сумські студенти, 3 місце – Вінницькі), а чоловіча – срібні (1 місце – Полтавські студенти, 3 місце – Миколаївські);
  • з пляжної боротьби відзначилися три студенти гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності «Фізична культура і спорт»: Микита Крупко – 3 місце, а Іван Гаращук і Ярослав Лавров – п`яті місця в особистому заліку;
  • з пляжного волейболу – чоловіча пара, в запеклій боротьбі за бронзові нагороди, поступилася парі з Харкова і посіла 4 місце, а жіноча – 7 місце.
 
Вітаємо наших студентів та тренерів із вдалим виступом і бажаємо завжди досягати найвищих спортивних досягнень!
 
Олена Отрошко,
викладач кафедри фізичного виховання 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook