В університеті поповнились ряди атестованих англомовних викладачів

2 вересня 2021 року
     02 вересня за головування проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука відбулося засідання комісії, яка оцінювала рівень володіння іноземною мовою науково-педагогічних працівників в оновленому складі.
 
     Відкриваючи роботу комісії, Василь Дмитрович наголосив на важливості підтримки та посилення зростаючого тренду в підготовці студентів іноземною мовою та відкриття нових англомовних програм для задоволення попиту студентів, зокрема й іноземних, у навчанні в НУБіП України.
 
     Важливо забезпечувати викладання все більшої кількості дисциплін англійською мовою як на етапі підготовки бакалаврів на молодших курсах, для успішної здачі ними ЄВІ з іноземної мови при вступі до магістратури, так і на старших курсах для плідної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою як самих студентів, так і викладачів. При цьому не менш важливим при викладанні англійською мовою, на переконання Василя Дмитровича, є елементи педагогічної майстерності, які варто застосовувати для зацікавлення аудиторії та інтерактивного формату занять.
     Члени комісії – завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Світлана Амеліна, завідувач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Інна Грабовська, завідувач кафедри англійської філології Вікторія Дьоміна, доцент кафедри іноземної філології і перекладу Оксана Чайка ікерівник Центру вивчення іноземних мов Наталія Харчук, а також керівники відповідних підрозділів служби проректора з науково-педагогічної роботи Ярослав Рудик, Лариса Кліх, Оксана Зазимко та Олена Колеснікова заслуховували доповіді викладачів із презентаціями дисциплін, які вони планують викладати.
 
     Цього разу до когорти науково-педагогічних працівників, яких допущено до викладання навчальних дисциплін англійською мовою на підставі наданих сертифікатів, які підтверджують рівень володіння англійською мовою та диплому викладача англійської мови приєднались: Олена Нагорна, доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, Оксана Перчук, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Сергій Козін, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, Тетяна Клочко, асистент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві, Лілія Скрипник, асистент кафедри геоінформатики і дистанційного дослідження Землі.
  
  
  
     За результатами співбесіди до числа таких викладачів приєдналися: Світлана Прилуцька, завідувач кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики Марина Дєліні, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Віталій Луцяк, професор кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності і доцент цієї ж кафедри Олена Ковтун, Надія Резнік, професор кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, Віктор Ребенко, доцент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві, Олександр Бобунов, асистент кафедри загальної, органічної та фізичної хімії, Анна Якимовська, асистент кафедри економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка.
  
  
  
     Усім викладачам, які мають бажання долучитись до викладання фахових дисциплін англомовним групам студентів, але ще відчувають необхідність підвищити свій рівень володіння мовою, рекомендовано проходження тренінгів і відповідних курсів, в тому числі й організованих Центром вивчення іноземних мов (https://nubip.edu.ua/node/53598) на гуманітарно-педагогічному факультеті. Спільне побажання членів комісії претендентам – брати за основу іноземні джерела, готуючи навчально-методичні матеріали для викладання дисциплін англійською мовою.
     Отож, вітаємо колег та бажаємо творчої і натхненної співпраці зі студентами по опануванню дисциплін відповідного фаху англійською мовою!
 
Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу

з магістерських програм, секретар комісії 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook