Фокус-групова дискусія «Моя професія - моє майбутнє»

22 квітня 2021 року

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраного шляху зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.
Викладачі циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Світлана Іванова і Людмила Черненька провели онлайн-фокус-групову дискусію «Моя професія – моє майбутнє». Мета цього заходу – донесення до ліцеїстів інформації про те, як краще пізнати себе, оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.
Завданням проведення заходу було формування в учнів ліцею інтересу до вибору майбутнього фаху, а тому зустріч розпочалася з ознайомлення її учасників із професійним вибором та професією бухгалтер.
Ліцеїсти із захопленням взяли активну участь у дискусії, висловили думки з приводу обрання майбутньої професії, поділилися власними уподобаннями, подискутували: яка професія зараз найбільше затребувана на ринку праці, а отже, і є престижною. Учасники дискусії дійшли висновку: головне, щоб людина займалася улюбленою справою, саме в цьому полягає запорука її успіху.
По завершенню зустрічі викладачі запропонували ліцеїстам пройти онлайн-тестування «Яка професія мені підходить?».
Висловлюємо щиру подяку за співпрацю адміністрації Ірпінського академічного ліцею НУБіП України та сподіваємося, що інформація, отримана ліцеїстами, буде корисною при виборі професії у майбутньому.

Світлана Іванова, Людмила Черненька,
викладачі циклової комісії
фінансово-економічих та облікових дисциплін


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook