БОГДАН БЛАЖЕНКО ІЗ СУМЩИНИ ОБИРАЄ ФАКУЛЬТЕТІ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙНУ

21 квітня 2021, 20:28

 
Напередодні підведення підсумків І-го етапу Олімпіади в НУБіП України 2021 року ми поспілкувались з Богданом Блаженком, з міста Кролевця Сумської області. Богдан Блаженко після закінченняКонотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу планує здобути вищу освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, на факультеті конструювання та дизайну, за спеціальністю «Галузеве машинобудування». 
 
C:\Users\Андрій\Desktop\Інтервю студент Конотоп Боженко Б\Фото Богдан Баженко.PNG
photo_2021-04-09_20-03-28
  •  
  • Розкажіть, будь ласка, про себе.
Я народився і нині проживаю в м. Кролевець на Сумщині, навчаюсь на 4 курсі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ
  • Звідки Ви дізнались про НУБіП України та факультет конструювання та дизайну? 
Про НУБіП Україния дізнався від випускників коледжу попередніх років. Я приймав участь у днях відкритих дверей багатьох університетів, але мені найбільше сподобався НУБіП України. Основними перевагами є розвиток матеріально-технічної бази, багато сучасних лабораторій на інженерних факультетах та уважні та висококваліфіковані співробітники. Також мене зацікавила можливість покращити та перевірити свої знання з математики – я учасник Олімпіади в НУБіП України, успішно пройшов перший етап
  • Чому саме спеціальність «Галузеве машинобудування»? Що спонукало Вас обрати саме цю професію?
Своє подальше навчання я планую продовжити на факультеті конструювання та дизайну, за спеціальністю «Галузеве машинобудування». Мій вибір співпадає з моїм навчанням в коледжі – незабаром я отримаю диплом молодшого спеціаліста в сфері автотранспорту. 

 

Розкажіть про Ваші захоплення.
Ще з дитинства я захоплююсь авто- та мотоспортом, в 12 років мені подарували мопед «Альфа» в неробочому стані, який я власноруч відремонтував. 
Потім ще було ще кілька мотоциклів, але й було велике бажання придбати новий кросовий мотоцикл. Через 4 роки моя мрія здійснилася. В останні роки ми з товаришами у вільний час подорожуємо, відвідали багато історичних місць Сумської та Чернігівської областей.

 

C:\Users\38068\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-04-09_19-35-38.jpg
photo_2021-04-09_19-40-12
C:\Users\Андрій\Desktop\Інтервю студент Конотоп Боженко Б\photo_2021-04-09_19-40-19.jpg
photo_2021-04-09_19-39-44
photo_2021-04-09_19-40-26
   
Які Ваші плани на майбутнє, що Ви очікуєте від навчання в НУБіП України?
У майбутньому прагну здійснити свою мрію і стати студентом НУБіП України, а потім – фахівцем з технічного сервісу автомобілів. Тож, планую продовжити навчання в магістратурі за освітньою програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва».
Від навчання в НУБіП Україниочікую отримати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички, які дадуть можливість самореалізуватися. Планую пройти практичне навчання на одному з машинобудівних заводів за кордоном.

 

Ось такий він – Богдан Блаженко. 
Тож побажаємо йому успіхів!!!

 

Розмову провів Андрій Новицький,
 завідувач кафедри надійності техніки


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook