Студент механіко-технологічного факультету Олександр Василенко – бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)»

19 квітня 2021 року
     15 квітня 2021 року галузева конкурсна комісія на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету провела підсумкову конференцію (он-лайн) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека («Охорона праці») та визначила переможців.

     Загалом на конкурс надійшло 93 наукові студентські роботи, які отримали від рецензентів бали у діапазоні від 95 до 21 з можливих 100 балів. Участь у конкурсі взяли представники понад 50 університетів України, зокрема й всіх тих, де готують фахівців з охорони праці за спеціальності 263 «Цивільна безпека (Охорона праці)».
     Від студентів механіко-технологічного факультету на конкурс було направлено три наукові роботи переможців І-го етапу конкурсу, проведеного в університеті: Василенка О.С., Михайленка М.В., Сущука О.О., Гайдука Н.М. та Єрка В.А.

     Наукова робота студента бакалавратури механіко-технологічного факультету Василенка Олександра Сергійовича на тему «Прогнозування залишкового ресурсу тракторів з експлуатаційними дефектами в масиві деталей» за результатами рецензування набрала 72 бали, була представлена на підсумковій конференції і оцінена дипломом ІІІ ступеню. Роботу було виконано під керівництвом доцента кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Войналовича О.В.

     Вітаємо Василенка Олександра Сергійовича з першою здобутою науковою відзнакою!

Іван Роговський,
директор НДІ техніки і технологій

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook