Власники бізнесу чесно про секрети ведення бізнесу
Власники бізнесу чесно про секрети ведення бізнесу
31 березня 2021 року
В рамках традиції кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту продовжує зустрічі студентів з практиками.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/marina_foto_0.jpg)
30 березня 2021 року було проведено зустріч власника проекту Fizo Марини Миринда зі студентами. Під час заходу вона чесно розповіла про специфіку невеличкого стартапу з мінімальними інвестиціями, про те, скільки треба «виношувати» ідею свого бізнесу та які можуть бути «підводні камені» у такого стартапу, а також про особливості ведення операційної діяльності.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/foto_1_9.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/foto_7_4.jpg)
На зустрічі були присутні студенти не тільки факультету аграрного менеджменту, які навчаються за спеціальністю «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами», але й з інших факультетів Національного університету біоресурсів і природокористування України. Всі студенти висловили неабияку зацікавленість, взяли жваву участь в обговоренні та виявили бажання продовжити відвідувати подібні заходи.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/foto_5_8.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/foto_6_8.png)
Тому, до нових цікавих зустрічей з практиками та їх реальними бізнес-кейсами! Слідкуйте за нашими новинами!
Марина Дєліні,
професор кафедри виробничого та
інвестиційного менеджменту