Студентська збірна НУБіП України з карате – володар золотої і бронзової нагороди Чемпіонату України

31 березня 2021 року
м. Дніпро
   26-27 березня 2021 року у місті Дніпро відбувся Відкритий чемпіонат України з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів і дорослих, в якому взяли участь майже 500 спортсменів з України та гості з Молдови.

Від нашого університету пройшли відбір на змагання три члени збірної команди НУБіП України з карате: минулорічний випускник – Андрій Меженський, Микита Шкромида (ф-т захисту рослин, біотехнологій і екології) та Михайло Уманський (механіко-технологічний ф-т).

Після тривалої боротьби і виснажливих поєдинків Андрій Меженський став переможцем в абсолютній ваговій категорії. Микита Шкромида посів третю сходинку п`єдесталу. Нажаль, Михайло Уманський у півфінальному поєдинку поступився досвідченому суперникові з Дніпра, завершивши змагання без нагороди. Однак, золота і бронзова медалі Чемпіонату України в скарбничці збірної команди НУБіП України з кіокушин карате є досить високим показником роботи наших викладачів-тренерів.