У СТУДЕНТІВ 2 КУРСУ 12 ГРУПИ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНІ ГОДИНИ ПРОХОДЯТЬ ОНЛАЙН

23 березня 2021 року

Процес здобуття освіти — явище складне, багатогранне і динамічне. Виховна робота є одною із складових освітнього процесу, яка визначає морально-духовне зростання молодої людини її професійно-пізнавальна діяльність. Саме вона є суттєвим фактором розвитку, формування гармонійної та всебічно розвиненої особистості, підготовленої до ініціативної соціальної і професійної діяльності в сучасному суспільстві, особистості, здатної сприймати й примножувати його цінності.


Отож, у студентів 2 курсу 12 групи факультету ветеринарної медицини щоразу у вівторок по знаменнику проходить організаційно-виховна година з куратором, старшим викладачем кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Тарасом Савчуком.
У зв’язку з дистанційним навчанням організаційно-виховні години у групі проводяться онлайн з використанням платформи ZOOM.
Під час зустрічей обговорюються актуальні питання: відвідування занять, рівень успішності, графік пар, захворюваність та інші питання, які виникають у групі.


Також кожної виховної години проводиться перегляд наукового фільму (Комахи, Отрута досягнення еволюції, Змії, Історія життя, Виживання в дикий природі та інш.) і обговорюється тема дотримання здорового способу життя. Дотримання здорового способу життя — це запорука гармонійного розвитку, високої працездатності, духовної рівноваги особистості, що спрямована на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму і поліпшення здоров’я людини.
Зустрічі проходять цікаво, динамічно та у гарній атмосфері.

Всім - тільки 36,6!
Будьте здорові!


Куратор 12 групи 2 курсу Т. Савчук
Староста групи О. Міщенко
Заст. старости групи К. Сержант

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook