Змагання спартакіади студентів НУБіП України 2020-2021 навчального року з гирьового спорту

10 березня 2021 року
м. Київ, НУБіП України, навчальний корпус №9

    10 березня 2021 року в навчальному корпусі №9 відбудуться змагання з гирьового спорту за програмою 64-ої спартакіади студентів НУБіП України.

Розклад змагань.  10.03.2021 р. 13:30 – 14:00 - подача заявок, реєстрація, зважування учасників; 14:10 - відкриття змагань; з 14:20 – змагання серед жінок, з 14:35 – змагання серед чоловіків.

Програма змагань. Змагання особисто-командні. Склад команди – до 5 осіб. змагання проводяться у вправі «ривок з довільною зміною рук» серед чоловіків та жінок (окремо), час на виконання вправи учасником – 6 хвилин. Вага гир: чоловіки – 20 кг, жінки – 12 кг. Вагові категорії: чоловіки – до 63 кг, до 73 кг, до 85 кг, до 95 кг, понад 95 кг; жінки – до 63 кг, до 68 кг, понад 68 кг. Кількість учасників команди у вагових категоріях не обмежується, дозволяється здвоювання у всіх вагових категоріях.

Визначення результатів. Особистий залік визначається у кожній ваговій категорії за на найбільшою сумою підйомів, за рівною кількістю підйомів вище місце займає учасник, який має меншу власну вагу. Командний залік визначається за найбільшою сумою балів набраних 3 кращими спортсменами  команди, за однаковим результатом вище місце займає команда, яка має більшу кількість перших, потім других, і т.д. місць в особистому заліку.

Учасники. У змаганнях беруть участь збірні команди факультетів, ННІ, до складу яких входять студенти першого курсу денної форми навчання. До участі у змаганнях допускаються учасники, стан здоров’я яких дозволяє брати участь у змаганнях. Під час змагань учасник несе особисту відповідальність за стан власного здоров’я, що підтверджується особистим підписом у заявці. При зважуванні і під час змагань усі учасники повинні мати при собі документ, який засвідчує приналежність учасника до команди: студентський квиток або залікову книжку студента і пред`явити документ перед зважуванням або під час змагань за вимогою головного судді змагань.

Заявки на участь у змаганнях, підписані деканом факультету або директором ННІ, завірені печаткою факультету, ННІ, подаються головному судді змагань під час зважування учасників. Зразок заявки розміщено на сайті НУБіП України (https://nubip.edu.ua/node/3318). Команди, які не подали заявки, до змагань не допускаються.

Головний суддя змагань з гирьового спорту Андріяш Віталій Віталійович – викладач кафедри фізичного виховання, спортивний суддя міжнародної категорії з гирьового спорту.

 

Кафедра фізичного виховання

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook