Оперативна інформація щодо гасіння лісових масивів на території Луганської області

30 вересня 2020 року
Новоайдарський район, Луганська область

Триває ліквідація пожеж поблизу с. Трьохізбенка, с. Кряківка с. Муратове, с. Капітанове Новоайдарського району, а також між с. Половинкине та с. Байдівка Старобільського району, де 30 вересня виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки.

На території Луганської області основні зусилля гасіння лісових пожеж зосереджені у Новоайдарському, Старобільському та Станично-Луганському районах, де у зв'язку з сильними поривами вітру, відбулося поширення вогню, зокрема:

а) Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 54 га в районі с. Кряківка та с. Трьохізбенка Новоайдарського району. Попередньо жертв та постраждалих немає. У зв’язку з шквалистим вітром лісова пожежа розповсюдилась на територію с.Муратове Новоайдарського району. Існує загроза подальшого розповсюдження пожежі на с. Капітанове, с. Борівське та с. Воронове. Інформації щодо жертв та постраждалих немає. Проводиться евакуація населення с. Муратове, с. Капітанове, с. Воронове та с. Борівське. Площа пожежі лісового масиву уточнюється.

б) Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 10 га в районі с. Малинове, с. Піщане та с. Артема Станично-Луганського району. Попередньо жертв та постраждалих немає. У зв’язку з розповсюдженням лісової пожежі на очерет та суху траву поблизу с. Артема Станично-Луганського району існує загроза розповсюдження пожежі на с. Артема та с. Нижньотепле. Проводиться евакуація мешканців.

в) Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 8 га між с. Половинкине та с. Байдівка Старобільського району локалізована. Загрози розповсюдження, жертв та постраждалих немає.

Всього на гасіння лісових пожеж у трьох районах залучено 1 тис. 30 чол. та 158 од. техніки, з них від ДСНС 336 чол. о/с. та 69 од. техніки.

Гасіння пожеж ускладнює сильний поривчастий вітер швидкістю більш 20 м/с.

За прогнозом Укргідрометцентру на території Луганської області з 1 по 5 жовтня буде спостерігатися малохмарна погода без опадів, 1 жовтня пориви вітру до 20 м/с, в інші дні вітер 3-12 м/с. Температура повітря вдень від 17 до 25 градусів.

У зв’язку з сильним поривчастим вітром на території області є загроза подальшого розповсюдження лісових пожеж.

 

viber image 2020-09-30 ,6.jpgviber image 2020-09-30 , 19.39.15.jpg

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook