У звя'зку з карантином в НУБіП України навчальний процес триватиме в дистанційному режимі

12 березня 2020 року
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів про введення карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Національному університеті біоресурсів і природокористування України до 3 квітня 2020 року навчальний процес триватиме в дистанційному режимі. Про це йдеться в наказі ректора Станіслава Ніколаєнка (текст доступний за посиланням).

Документом також передбачено, що директори ННІ, декани факультетів, керівники відокремлених підрозділів, навчально-дослідних господарств, Агрономічної дослідної станції, Боярської лісової дослідної станції під своїм головуванням створюють оперативні групи з епідеміологічного нагляду.

     Освітній процес призупиняється – студенти та слухачі денної, заочної форм навчання та підвищення кваліфікації на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року навчаються за дистанційною формою.

     Для студентів-заочників, які прибули на навчання до 12.03.2020 року, лекції начитуються за скороченою програмою, буде видане завдання для самостійного опрацювання матеріалу.

     В університеті заборонено на період карантину проведення усіх масових освітніх заходів, наукових конференцій, Днів відкритих дверей тощо.

Директор студентського містечка Сергій Стецюк, завідувачі гуртожитків повинні щоденно проводити моніторинг стану захворюваності серед студентів, які проживають у гуртожитках, та станом на 8:45 і на 15:30 інформувати оперативну групу про стан і виявлені випадки підозри на захворювання, вжити вичерпних заходів щодо санітарної обробки гуртожитків.

     На період карантину начальникам відділу комплексної безпеки та експлутаційно-технічного забезпечення об’єктів охорони Василю Моісєєву, відділу пожежної безпеки Володимиру Матросову потрібно забезпечити відповідно посилену охорону та протипожежний нагляд навчальних корпусів, студентських гуртожитків, інших об’єктів НУБіП України.

     Студентам, які проживають за межами студентського містечка, у тому числі у м. Києві та Київській області, у випадку захворювання інформувати директорат/деканат відповідного інституту чи факультету.

Завідувачам кафедр культурології Ірині Майданюк, фізичного виховання Миколі Костенку призупинити організацію і проведення масових культурологічних і спортивних заходів на території університету та участь у них студентів і співробітників університету за його межами.

     На період карантину суворо заборонений вхід сторонніх осіб до навчальних корпусів та гуртожитків університету.

     Також призупинені відрядження працівників та студентів університету за кордон та по Україні.

     Інформація про подальші дії буде висвітлюватись на офіційному сайті університету.


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook