24 лютого 2020 року (понеділок) починаються змагання 30-ої спартакіади “Здоров’я” серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників базового підрозділу НУБіП України 2019-2020 н.р. з шахів, 19 лютого відбудуться збори представників команд

14 лютого 2020 року
НУБіП України

19 лютого 2020 року (середа) о 15:00 в навчальному корпусі №9 на кафедрі фізичного виховання відбудуться збори представників команд 30-ої спартакіади “Здоров’я” серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників базового підрозділу НУБіП України 2019-2020 навчального року з шахів.   

На зборах представників команд відбудеться жеребкування команд, уточнення формату турніру, роз’яснення умов змагань.

Термін і місце змагань. Змагання починаються 24 лютого 2020 року (понеділок). Місце змагань – навчальний корпус №3. Збір команд на 16:00 год., початок туру – 16:20 год.

Ігрові дні, аудиторія: 24, 25 лютого – аудиторія 228;      26, 27 лютого – аудиторія 128 навчального корпусу №3.

Формат проведення змагань спартакіади «Здоров’я» НУБіП України з шахів.

Змагання командні, склад команди на тур 5 гравців з яких не менше 1 жінки і 5 запасних, всього  10 осіб, на п’ятій дошці грають тільки жінки. Основний склад визначається за заявкою або за протоколом першого туру. Гравець основного складу має надалі грати тільки на тій же дошці, запасний гравець може грати на будь-якій дошці. Усі ігри проходять з контролем часу за шаховим годинником. На партію суперникам відводиться по 20 хвилин. За один ігровий день проводяться 2 тури змагань. Між першим і другим туром – технічна перерва 15 хвилин. Змагання проводяться за змішаною системою.

На першому етапі турніру 16 команд ННІ, факультетів розподіляються на 4 групи. Команди,  які зайняли 1 – 4 місця у змаганнях минулого навчального року розподіляються по групах А, Б, В, Г, за жеребкуванням, решта команд розподіляються до цих груп за жеребкуванням. Змагання в групі проводяться за коловою системою. Місця в групах визначаються за більшою сумою балів набраними усіма учасниками команди в усіх турах. За наявності рівної суми балів вище місце надається команді, що має більшу суму балів у іграх між цими командами. Якщо і ця сума однакова, переможець визначається за перемогою на першій дошці, у випадку нічиєї – на другій дошці і т.д. За рівністю усіх показників призначається додаткова гра по 5 хв. на кожного гравця між учасниками, які грали на першій дошці.

Команди які зайняли 1 і 2 місця в групах виходять до другого етапу змагань, команди які зайняли 3 місце в групі займають 9-12 місця в турнірі за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди; команди, які зайняли 4 місце в групі займають 13-16 місця в турнірі.

В перший ігровий день грають по 2 тури команди групи А і групи Б, в другий ігровий день грають команди групи В і групи Г. В третій ігровий день грають 3 тур команди: о 16:00 год. групи А і групи Б, о 17:00 групи В і групи Г.

На другому етапі турніру грають 8 кращих команд у 4 парах. Формат подальших змагань буде визначено на зборах представників команд.

Учасники. У спартакіаді “Здоров’я” беруть участь структурних підрозділів базового підрозділу НУБіП України. До складу команди входять науково-педагогічні, наукові працівники і співробітники структурних підрозділів. Студенти і аспіранти НУБіП України денної форми навчання, які за сумісництвом є співробітниками НУБіП України, до участі у змаганнях спартакіади “Здоров’я” не допускаються. Вік учасників спартакіади „Здоров’я” без обмежень.

Заявки на участь у змаганнях підписані деканом факультету або директором ННІ, завірені печаткою факультету/ННІ, подаються головному судді змагань на зборах представників команд або безпосередньо перед початком першого туру в якому граї команда. Зразок заявки розміщено на сайті НУБіП України на сторінці Спорт/ Положення про змагання, бланки заявок (https://nubip.edu.ua/node/3318).

У заявках обов’язково зазначається повна назва структурного підрозділу, факультету або ННІ, прізвище, ім’я по батькові гравця команди (повністю), вчене звання, посада працівника.

Розклад турніру.

1-ий ігровий день. 24 лютого 2020 року (понеділок), аудиторія №228, навчального корпусу №3. Грають команди групи А і групи Б. Ігри 1-го і 2-го туру.

2-ий ігровий день. 25 лютого 2020 року (вівторок), аудиторія №228, навчального корпусу №3. Грають команди групи В і групи Г. Ігри 1-го і 2-го туру.

3-ий ігровий день. 26 лютого 2020 року (середа), аудиторія №128, навчального корпусу №3. Ігри 3-го туру. О 16:00 год. грають команди групи А і групи Б. О 17:20 год. грають команди групи В і групи Г.

 

Командпи призеи змагань спартакіади "Здоров'я" НУБіП України 2018-2019 навчального року:

В’ячеслав Пархоменко,
старший викладач кафедри фізичного виховання
гуманітарно-педагогічного факультету,
головний секретар змагань спартакіади «Здоров’я» НУБіП України з шахів

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook